שכחו מיודה ונינט, טומי ואיילה או ביבי ושרה - תואר הזוג של המדינה שייך ללא ספק ליונית ועידו (לוי ורוזנבלום, למי מכם שהיה בירח בשנתיים האחרונות). עכשיו שהחתונה מתקרבת, חייבים לשאול - האם הקשר הזה נועד להתקיים? האם זו אהבת אמת? ותוך כמה זמן נזכה לראות צאצאים? המיסטיקנים יעזרו לנו לגלות.

יומולדת של יעל פוליאקוב - עידו ויונית (צילום: אלעד דיין)
המיסתורין שלו, הרגישות שלה | צילום: אלעד דיין

עקרב וסרטן? נשמע זוג עוקצני

החסידה שהביאה את עידו הייתה ציפור של חורף (16 בנובמבר 76), בעוד ההיא שהביאה את יונית הייתה של קיץ (12 ביולי 77). ככה זה, ניגודים נמשכים.

מה אומרים עליהם הכוכבים? הכוכבים במפת הלידה של עידו מצביעים על עקרב (שמש, מאדים וכוכב חמה במזל עקרב) עם נגיעות של גדי (כוכב נוגה בגדי) ובתולה (ירח בבתולה). המפה מאותגרת על ידי כוכב צדק (מיד נסביר). הכוכבים במפה של יונית חושפים סרטנית (שמש במזל סרטן) עם התזות צבע מהמזלות שור (מאדים בשור), תאומים (ירח ונוגה בתאומים) ואריה (כוכב חמה באריה). המפה מאותגרת על ידי כוכב נפטון.

שניהם נמנים עם יסוד המים, שמלמד על נטייה לפעול על פי האינטואיציה ולא בהכרח על פי שיקולים רציונליים.

הוא מיני, היא חושנית. כמה רע יכול להיות?

עידו הוא בחור חושני, עמוק, מיסטי, שאפתן, מניפולטיבי, מתוחכם, שנון, נבון ובעל יכולת מופלאה להמציא את עצמו מחדש. הוא משתעמם כשמאלצים אותו לפסוע בדרכים שגרתיות, אבל מתלהב כשמניחים לו להתפתל בנתיבים עקלקלים וגדושי מהמורות. הוא עוטף את פעולותיו בצעיף סמיך של מסתורין. הפוטנציאל המיני שלו עשוי לספק אנרגיה לחטיבת טנקים. כמי שמאותגר על ידי כוכב צדק, הוא מחובר לאלת המזל שפוסעת לפניו ותוקעת בחצוצרת התהילה.

יונית היא בחורה ביתית, שורשית, משפחתית, אוהבת, חמימה, מתפנקת, מעודנת, יצירתית וחושנית. היא רגישה ופגיעה, ולכן נוהגת להתכרבל בשריון קריר שמגן עליה מפני שברון לב. במקביל, היא גם כואבת את כאב הזולת. היא זקוקה לחום, אהבה, חיזוקים וטונות של מחמאות שעשויות להקפיץ את ביטחונה העצמי. היא לא מזלזלת בערכים חומריים, שעשויים להוות עבורה מעין חומה מגוננת. כמי שמאותגרת על ידי כוכב נפטון, יונית מחוברת לאל הים שמזרים אליה אהבה ויצירתיות.

אני שומע קולות של תינוק?

כדי לתאר את הקשרים האסטרולוגיים בין עידו ויונית, נתחיל בכמה מושגים אסטרולוגיים שמיד נפרש: השמש שלו מחממת את השמש שלה, ואילו השמש שלה ממיסה את הירח שלו. אוראנוס שלה מטריף את נוגה שלו, ונפטון שלו מסעיר את הירח ואת נוגה שלה. נוגה שלה מתגרה במאדים שלו, צדק שלו מפנק את כוכב חמה שלה ונושק לירח, ואילו שני כוכבי חמה בשתי המפות מענגים זה את זה. בפשטות ובשפת בני האדם, גרמי השמיים מעודדים את הנסיך והנסיכה להפוך למלך ולמלכה, ולהעניק לממלכה יורש עצר.

גם הנומרולוגיה משגרת ברכה. המספר הנומרולוגי של עידו הוא 8: עידו = 70 + 1 + 4 + 6, רוזנבלום = 200 + 6 + 7 + 50 + 2 + 30 + 6 + 40, סך הכל 422, שהופך ל-8. זה המספר המיוחס למזל עקרב, וצופן בחובו את כל אותן תכונות שכבר מנינו. המספר של יונית הוא 9: יונית = 10 + 6 + 50 + 10 + 400, לוי = 30 + 6 + 10, סך הכל 522, שהופך ל-9. מספר זה נותן לה הרבה יותר אש מכפי שניתן לצפות ממבט ראשון, מה שאומר גם הרבה יותר אקשן לזוגיות.

הפקת מפה אסטרולוגית אישית און ליין
עזרה רוחנית
אלטרנטיבלי בסלולרי וב-iPhone שלך