>> לקבוצה של mako גאווה בפייסבוק כבר הצטרפתם?

נשיקה של חייל המארינס (צילום: צילום מסך daily mail)
ההשראה: ברנדון מורגן ובן זוגו | צילום: צילום מסך daily mail
התמונה המרגשת וההיסטורית של סרג'נט ברנדון מורגן ובן זוגו דלאן וולס היא הזדמנות נפלאה להביא מצעד של נשיקות מפורסמות. הפעם לא מדובר בנשיקות מתוך סצנות בסרטים, אלא בנשיקות אותנטיות – חלקן בין הומואים וחלקן בין סטרייטים שלא דופקים חשבון. קבלו את מצעד הנשיקות של הגברים שעשו לנו את זה.

במקום ה-11: ויל פארל וסשה ברון-כהן

אין תמונה
ויל פארל וסשה ברון-כהן
השניים זוכים למקום של כבוד מחוץ לעשירייה בלבד, כיוון שהנשיקה הזאת היא שחזור בלבד מהנשיקה המשותפת של השניים בסרט "לילות טלדגה: הבלדה על ריקי בובי". אז מדובר בנשיקה חצי אותנטית, אותה הציגו השניים כאשר זכו בפרס הנשיקה הטובה ביותר בטקס פרסי הקולנוע של רשת אם.טי.וי לשנת 2007. אבל היא עדיין מגניבה מספיק כדי להיכלל איכשהו במצעד שלנו.

במקום העשירי: מיכאל הנגבי ואסי דיין

מיכאל הנגבי ואסי דיין נשיקה (צילום: עודד קרני)
מיכאל הנגבי ואסי דיין | צילום: עודד קרני
היה זה ממש לאחרונה, בקולנוע גת בתל אביב, כאשר אסי דיין השיק את סרטו החדש "ד"ר פומרנץ". השניים הדביקו אחד לשני בוסה מרשימה, בלי לעשות יותר מדי עניין.

במקום התשיעי: אריק סעדה ודני סוסדו

והנה סוכריה קטנה לחובבי תחרות הזמר של האירוויזיון שבינינו: אריק סעדה, שקטף את המקום השלישי בדיסלדורף אשתקד, הופתע מאוד על ידי הזמר השבדי דני סוסדו, רגע אחרי שניצח אותו במלודיפסטיבלן (הקדם-אירוויזיון השבדי, לאלה מכם שמעיזים לא לאהוב את האירוויזיון). סוסדו הפתיע את סעדה, אבל אז סעדה דאג לתקן את הנשיקה. הכוכב החצי לבנוני חצי שבדי דאג לציין לאחר מכן שזה היה fantastisk, כמו שאומרים בשבדית.

במקום השמיני: יואן מקגרגור והיידן כריסטנסן

אין תמונה
יואן מקגרגור והיידן כריסטנסן
תמיד הייתה חרושת שמועות בהוליווד על הנטייה המינית של השחקן הסקוטי יואן מקגרגור והשחקן הקנדי היידן כריסטנסן. השניים תמיד הכחישו שהם הומואים (למרות שכותב שורות אלו מחכה שכריסטנסן כבר ייצא, ואז אפשר כבר להזמין אולם לחתונה). אלא שהשניים הדביקו אחד לשני נשיקה על השפתיים בפרימיירה שהתקיימה בלונדון לסרט "מלחמת הכוכבים פרק 3: נקמת הסית'", בו הם מככבים בתור אנאקין סקייווקר ואובי-ואן קנובי.

במקום השביעי: אסי עזר ואיאן מק'קלן

אין תמונה
אסי עזר ואיאן מק'קלן
לפני כמעט שש שנים נסע אסי עזר שלנו לפסטיבל קאן, יחד עם הבוס דאז, גיא פינס. בעת שישב לדרינק עם הכוכב ההוליוודי, בן 67 בזמנו, זרם איתו אסי לנשיקה. גם מקסים וגם לגעת בכוכבים.

במקום השישי: בנימין נתניהו ואבו-מאזן

אין תמונה
בנימין נתניהו ואבו-מאזן
אז נכון שהתמונה הזאת לא אמיתית, אבל היא מספיק חזקה כדי להיכנס למצעד שלנו. מדובר בקמפיין השנוי במחלוקת של חברת בנטון נגד שנאה, בו צילמה את מנהיגי העולם בנשיקה על השפתיים.

אז אבו-מאזן אמנם קיבל כבר נשיקה על הלחי מאולמרט (בהשראת פרס וערפאת?), אבל אין כמו נשיקה מכוכב הקלטת הלוהטת.

במקום החמישי: דני ג'ונס וטום פלטשר ממקפליי

גם כאן תמיד היו שמועות על חברי הלהקה הבריטית הפופולרית, בעיקר באשר ליחסים בין דני ג'ונס לדאגי פוינטר. אלא שדני ודאגי תמיד הצטלמו מתנשקים על הלחי. באחת ההופעות תפסה מעריצה את דני מתנשק דווקא עם טום פלטשר – ומיהרה להעלות ליוטיוב. תאווה לעיניים.

במקום הרביעי: עופר שכטר וגל רז

אין תמונה
עופר שכטר וגל רז
ואם באוחצ'ות של גיא פינס עסקינן, ניתן את הכבוד לג'ייסון דנינו הולט. הסיבה: הנשיקה הייתה למטרה טובה (חוץ מהגשמת פנטזיה של ג'ייסון). במהלך ערב התרמה לעמותת גדולים מהחיים, הציעו סלבס דברים שונים בתמורה לתרומה נאה. ואת ההמשך אפשר לראות בסרטון.

במקום השלישי: אדם למברט וטומי ג'ו רטליף

הבריטים לא עושים מזה סיפור, אבל געוואלד, אדם למברט מאמריקן איידול רק יצא מהארון – וכבר נישק את נגן הס טומי ג'ו רטליף בשידור חי! היה זה ב-AMA – טרס פרסי תעשיית המוסיקה האמריקנית לשנת 2009. יש לנו דבר אחד לומר לכל אמריקני שמרן: מתוקה, תנוחי!

במקום השני: ג'ייסון דנינו הולט ורן דנקר

זוכרים את הימים בהם עופר שכטר היה הילד הרע של הטלוויזיה? לפני שמונה שנים, במהלך תוכנית הנוער "אקזיט", התארח רז והתוודה כי בזמן שהוא הנחה את התוכנית לצד שכטר, הוא היה מאוהב בעופר. אז באווירת הצחוקיאדה בין הסטרייטים, הדביק עופר נשיקה יפה לגל. היי עופר, גם אני מאוהבת!

אין תמונה
אמיר פיי גטומן וינאי ברגע המרגש. מקום ראשון
ובמקום הראשון: אמיר פיי גוטמן וינאי פרישר

עוד לפני שהתחתנו, הביאו השניים סצנה מרגשת בפריים טיים, שכלל נשיקה גאה. היה זה בתוכנית "האח הגדול VIP", בה זכה אמיר לראות את ינאי אחרי המון זמן בו היה מנותק מן העולם החיצון. פייר, אפילו כותב שורות אלו, שלא צופה בתוכנית, הזיל דמעה._OBJ

>> הראל סקעת: אני רוצה להיות אבא"

>> צפו: חייל מארינס מנשק את בן זוגו

>> היכנסו ותיהנו מכתבות נוספות בערוץ הגאווה