יש גברים שנלחצים מההריון של בת הזוג, וכמיטב המסורת הקלישאית, נגררים בכוח לקורס הכנה ללידה ולקניות המקדימות. אחרים לוקחים את העניין כפרוייקט חיים, מנהלים טבלאות אקסל של גדילת העובר ולוקחים פרנטל, שיהיה.

יש גברים שמפתחים תסמינים הריוניים של ממש – כולל בחילות, צרבות והכל   אבל חלק די נכבד מהגברים פשוט מפתחים כרס-סימפטיה, כדי שבת הזוג לא תרגיש כמו הלווייתן היחיד בבית. הנה כמה דוגמאות אמיתיות לחלוטין של גברים שלקחו את העניין ברצינות.

1. תיאמתם את המועד?

אין תמונה
באותו שבוע, בדיוק
אלמלא הזקנקן הצרפתי, אפשר היה לחשוד שמדובר בשתי חברות שתיאמו את מועדי ההריון שלהן. הבטן של הבעל הזה עגולה ומושלמת, ונותנת פייט לא רע לכרס של אשתו.

2. סימני מתיחה אל מול פרווה שעירה

אין תמונה
זהו את ההבדלים: סימני מתיחה ושערות
כאן פרוות הבטן הגברית קצת מסגירה, אבל עדיין מדובר בתפיחה נאה למדי. לצד הנשי בתמונה, עם זאת, יש בעיית סימני מתיחה קלה, שאיכשהו לא דבקה בבעל ההולך ותופח.

3. אנחנו מקפידים על המשקל, גם בתקופת ההריון

אין תמונה
מקפידים על תזונה נכונה וספורט בהריון
והנה זוג שלא חיכה הרבה, והחליט לתעד את ההריון כבר בשלבים המוקדמים. אמנם לגבר אין ממש כרס, אבל גם האישה יכולה בקלות להיראות כמו מי שטחנה קצת יותר מדי בחג.

4. תאומים?

אין תמונה
מזל טוב כפול?
הגבר הזה הצטלם לבד. מקורות זרים טוענים שהסיבה היא לא ביישנות של האישה, אלא מגבלת גודל של הפריים. מכיוון שהתמונה נשלחה תחת הכותרת "תאומים?", לפחות אפשר לזקוף לזכותו מודעות עצמית.

5. אנחנו בחודש שישי

אין תמונה
באמת בטן עגולה ומושלמת
גבר הבהיר הזה יש עור מושלם. כל כך מושלם, שגם עם בטן של חודש שישי אין לו ולו סימן מתיחה אחד. מעורר קנאה.

6. תמונת מצב עגומה

אין תמונה
בניגוד אליו, זה לא המצב הרגיל שלה
בני הזוג המצולמים ציינו במפורש שלא מדובר ביכולת אקרובטית של הוצאת בטן, ושהכרס הזו היא תמונת המצב האמיתית של הצלע הגברית. לא הוצאנו סרטי מדידה, אבל נראה לנו שיש כאן מנצח.

7. בטוח יש לו בן

אין תמונה
בטוח יש לו בן
איזה כיף, אחד מכל אחד! בעוד שלאישה יש בטן עגולה אך פחוסה מעט, שמעידה לפי כל הסבתות על בת, לבן הזוג יש כרס שפיצית – מה שמעיד טוב יותר מאלפי אולטרסאונדים על בן.

8. בטן אל בטן

אין תמונה
ויש לו אפילו סימני מתיחה?!
בני הזוג הפוטוגניים הללו מציגים זווית חדשה ומעניינת יותר מכרס-מול-כרס. מה שמטריד מעט הוא הפירסינג המחשב להתפקע של הגברת – יש מצב שהיא תעביר אותו לבן הזוג, בהנחה שהוא סיים את הגדילה להריון הנוכחי?

9. אני והחבר'ה

אין תמונה
עוד לא הבנו מי האבא
אולי מחשש לגבריותו, בן הזוג שבתמונה גייס עוד שני חברים עם כרסים מכובדות לא פחות, כדי להראות שלא רק הוא תופח לצד אשתו. השאלה של מי הילד נשארה ללא מענה.

10. המתכון לזוגיות מוצלחת?

אין תמונה
תודו שיש בזה משהו רומנטי
הזוג החייכני הזה גורם לכל הסטיגמות על הריוניות משוגעות להיראות כמו המצאות. החיוכים, המבט האוהב והכרסים התואמות נראים כמו פרסומת לזוגיות מוצלחת. עד הפרינגלס האחרון.

>> "גבר, אישתך בהריון? אל תשכח לטעום חלב אם"

 וגם: 10 דברים שכל גבר צריך לדעת לפני שהוא הופך לאבא