נשיא אוקראינה וולודימיר זלנסקי התראיין לדיוויד לטרמן בתוכניתו "את האורח הבא אין צורך להציג" שעלתה בימים האחרונים בנטפליקס, וסיפר על חלומותיו לימים שאחרי המלחמה, על האפשרות שרוסיה תשתמש בנשק גרעיני במלחמה - וגם סיפר בדיחה לזכר הקריירה הענפה שלו כקומיקאי טרם היבחרו.

הריאיון עם זלנסקי נערך באוקטובר בפני קהל קטן בתחנת רכבת תחתית בקייב, כדי לספק מחסה מפני תקיפות אוויריות רוסיות. נשיא אוקראינה אמר ללטרמן כי הוא לא בטוח שפוטין ישתמש בנשק גרעיני - מפני שהוא אוהב לחיות. 

 "נפגשתי עם פוטין וראיתי אצלו את הרצון להמשיך לחיות, הוא אוהב מאוד את החיים", סיפר זלנסקי. "בגלל זה הוא בוחר לשבת בקצה השולחן הארוך הזה - הוא מפחד להידבק בקורונה או במחלה אחרת. זה מראה שהוא מפחד מהמוות ושהוא אוהב את החיים. אז אני לא יודע אם הוא מוכן להשתמש בנשק גרעיני, כי הוא מבין שאם הוא ילחץ על הכפתור - הצעד הבא יהיה תגובה מכל המדינות האחרות שתכוון אליו באופן אישי".

בתשובה לשאלה על עתידו אמר זלנסקי כי הוא בהחלט מתכוון להמשיך לכהן כנשיא "עד שננצח". בנוגע לעתיד שלאחר מכן, הוא אמר שהוא לא יודע בכלל - ורק יודע שהוא רוצה מאוד לנסוע לים, לשבת על החוף בשמש ולשתות בירה קרה.

נשיא אוקראינה גם העניק הבלחה קצרה לקריירה הקודמת שלו כקומיקאי, והתבדח על הביצועים הצבאיים של רוסיה בבדיחת מאסכולת "שני יהודים באודסה". זלנסקי לעג לתעמולה הרוסית לפיה הם נלחמים בברית נאט"ו -כאשר נאט"ו למעשה עשתה את כל המאמצים שלא להיגרר לסכסוך.