בית העינויים. משחקי ילדים בחצר (צילום: CNN)
בית העינויים. משחקי ילדים בחצר | צילום: CNN

"בית העינויים" של אריאל קסטרו, שהואשם כי חטף וכלא במשך עשור שלוש נשים - נחשף. רשת CNN שידרה הלילה צילומים חדשים בהם תועד ביתו בקליבלנד של מי שזכה לכינוי "המפלצת מאוהיו", בו החזיק את החטופות. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

אחד משכניו של קסטרו, שנעצר יחד עם שני אחיו בחשד שכלא במשך עשור את מישל נייט, אמנדה ברי וג'ינה דה חסוס, מסר עשרות תצלומים לידיהם של אנשי רשת החדשות האמריקנית. בתצלומים נראית החצר האחורית של "בית הזוועות" וכן של הבית בו ככל הנראה עונו ואף נאנסו שלוש הנשים.

בתמונות ששודרו הלילה בתכניתו של שדרן הרשת אנדרסון קופר, נראית חצר הבית מוזנחת, ובה ציוד רב. בין השאר נראים בתמונות סלילי תיל ואף שאריות משרשראות ברזל שנותרו פזורות בשטחה. לטענת אנשי הרשת, קיים חשד שהסלילים והשרשראות שימשו את קסטרו במעשי העינויים שביצע בנשים.

התמונות מביתו של קסטרו (צילום: CNN)
ציוד רב בבית | צילום: CNN

בנוסף בחצר נמצא זוג אופניים שבור, וכן ציוד המשמש למשחקי ילדים - דוגמת עמוד כדורסל. בתמונות אחרות בהן תועד הבית עצמו, ניתן להבחין בחלונות שככל הנראה נאטמו על ידי קסטרו מחשש שהשכנים יצליחו להבחין במעשיו. החשוד בחטיפה אף הצמיד ככל הנראה מעין מראה לדלת האחורית בביתו, זו כדי שיוכל לעקוב אחר תנועת העוברים ושבים ברחוב הסמוך לביתו.

אחיו של קסטרו: "אם הייתי יודע, הייתי מדווח"

לפני יומיים קיימו אנשי רשת CNN ריאיון מיוחד עם אחיו של קסטרו, אוניל, שסיפרו על הזעזוע העמוק ממעשיהם של אחיו. בראיון שנערך במיקום סודי מחוץ לקליבלנד, חשפו האחים לראשונה את תחושותיהם והכחישו את ההאשמות שידעו על המעשים ולא סיפרו. "אנחנו מאוד חוששים שאנשים תמיד יחשבו שהיה לנו איזשהו קשר למעשים", אמרו האחים בעיניים דומעות.

"אני יודע שהאנשים בחוץ שמכירים אותי יודעים שאין לי שום קשר למה שקרה", סיפר בלב כבד אוניל קסטרו. "מעולם לא היו לא איובים. אף אחד לא העלה בדעתו שאני באמת חלק מזה. זה היה שוק עבור כל חבריי".

החצר האחורית המוזנחת (צילום: CNN)
החצר האחורית המוזנחת | צילום: CNN

האח פדרו קסטרו אמר כי אם היה יודע על המתרחש בבית היה מדווח מייד למשטרה. "אח או לא אח, אם הייתי יודע הייתי מדווח על זה, בגלל שזה לא צודק. ללא ספק זה הולך לרדוף אותי".

פרשת החטיפה בארה"ב - סיקור מיוחד:

כתב אישום הוגש נגד המפלצת מקליבלנד

העדויות נחשפות: "הנחטפת צעקה: 'הילד לא שלי, נאנסתי'"

הצעירה פרצה לבית השכן והתקשרה למשטרה: "הצילו"

ארה"ב: נעדרות נמצאו לאחר עשור