48614
אלקווין ג'נקינס | צילום:

שופט קריקט נהרג אתמול בבריטניה במהלך משחק סוער במיוחד, לאחר שכדור קריקט שנזרק על ידי אחד השחקנים פגע בטעות בראשו. השופט אלקווין ג'נקינס, בן ה-72, התמוטט במקום. שחקנים משתי הקבוצות ניסו להחיות אותו ללא הצלחה.

ג'נקינס, שכנראה לא הבחין בכדור הקשיח מתעופף לכיוונו, פונה באמבולנס אווירי לבית חולים, סמוך אך הכרתו לא שבה אליו והוא מת מפצעיו. הטרגדיה התרחשה מול עיניהם המשתאות של מאות צופים מבועתים, במשחק ליגת החובבנים בוויילס.

השחקן שזרק את הכדור, ששמו לא פורסם, "מרוסק" מהתאונה לה גרם, דווח בבריטניה. בכירים בענף מפצירים בו שאסור לו להאשים את עצמו, אבל בשלב זה, הדברים עדיין לא מרגיעים אותו. עדיין לא ברור איך ג'נקינס, בעל 25 שנות ניסיון בשיפוט קריקט, פספס את הכדור המתקרב.

סיכוי של אחד למיליון

חברו ניל הובס, חבר של כבוד באיגוד הקריקט של דרום וויילס, אמר לעיתון ה"דיילי מייל" כי "זה מאוד, מאוד עצוב. אלקווין היה בחור טוב. הוא זכה להמון כבוד בליגה וכולם ידעו מי הוא. כולם בהלם ממה שקרה. כדורים פוגעים בשופטים מפעם לפעם, אבל הסיכויים שזה יהיה קטלני בטוח פחותים מאחד למיליון".

פול לאוולין, בן 51 שצפה במשחק, אמר לעיתון: "אי אפשר להאשים אף אחד. השחקן זרק את הכדור אבל השופט לא ראה אותו מגיע וכמובן שהם לא לובשים קסדות. ראיתי אותו שוכב ואף אחד לא היה בטוח מה קרה".

אולי עכשיו ישקלו באיגוד הקריקט להכריח את השופטים להגן על עצמם באמצעות קסדה.

תחרות סיפור השנה במייל האדום - הצביעו והשפיעו

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?