קרי פרג'ין, סגנית מיס אמריקה (צילום: חדשות 2)
החטא ועונשו. קרי פרג'ין נפרדת מהכתר | צילום: חדשות 2

אחרי שגרמה ללא מעט שערוריות והפכה לשם מוכר בכל בית בארה"ב, חוזרת מיס קליפורניה קרי פרג'ין לכותרות. מפיקי התחרות הודיעו כי הכתר והתואר המכובד יילקח מהיפהפיה הבלונדינית ויועבר לסגניתה, משום שלא מילאה אחר התחייבותה.

פרג'ין, שסיימה במקום השני בתחרות 'מיס אמריקה', הכעיסה רבים לאחר שנמנעה מניסוח דיפלומטי והצהירה כי היא מתנגדת לנישואים חד-מיניים. "אני לא מתכוונת להעליב אף אחד פה באולם, אבל ככה גידלו אותי וככה אני חושבת שזה צריך להיות - בין גבר לאישה", אמרה המתמודדת ופתחה דיון ציבורי רגיש במיוחד.

אבל הסתבר שפרג'ין ממש לא שמרנית כפי שהיה נדמה לפי תשובתה. זמן קצר לאחר הטקס התפרסמו תמונות "לא ייצוגיות" שלה מגיל 17, והיפהפיה המובכת התנצלה על "טעויות העבר".

גורמים רשמיים בתחרות מבהירים כי למרות ההסתבכויות של פרג'ין ודעותיה הפוליטיות השנויות במחלוקת, הסיבה להדחתה הייתה שונה לחלוטין. "היא פשוט סירבה לשתף פעולה כמתחייב בחוזה שלה", הסביר המפיק הראשי קית' לואיס, וקיבל את תמיכת יושב ראש התחרות, המיליונר דונלד טראמפ. "אמרתי לקרי שהיא צריכה לחזור לעבודה ולכבד את ההתחייבות שלה", אמר טראמפ. "לרוע המזל זה לא קרה, וההחלטה נעשתה".

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?