מרדף משטרתי הוא כבר מזמן לא מחזה נדיר בארה"ב. אבל אפילו שדרי הטלוויזיה המנוסים ביותר הופתעו מצילומי הווידאו שפורסמו אמש בניו מקסיקו. עבריין שנמלט מהשוטרים לא היסס וכאשר הרגיש שגבו מוצמד אל הקיר, פתח בירי לעבר האחראים על אכיפת החוק.

זה קרה במאי בשנת 2007, אבל צילומי הווידאו נחשפו רק עכשיו: סגני השריף הוזעקו לשכונת קראוונים בעיר בלומפילד בעקבות קריאה על מהומה במקום. הם ניסו לעצור את ליאונל קלאו בן ה-22, אך זה סירב לצאת ממכוניתו - ובמקום זאת לחץ על הדוושה ונמלט מהמקום במהירות.

השוטרים לא נרתעו והחלו לרדוף אחריו בכביש המהיר, בזמן שהוא יורה לעברם תוך כדי נהיגה. לפתע, בזמן שהמכונית דהרה במהירות של יותר מ-140 קמ"ש, נפתחה הדלת ואחד הנוסעים קפץ מהמכונית והתגלגל לצד הכביש. הוא אמנם שרד, אך ספג פגיעות קשות.

אבל גם זה לא הרתיע את העבריין הנועז. קלאו המשיך במסע הטירוף שלו אל תוך שכונת מגורים, כאשר השוטרים מזהירים את תושבי המקום להישאר בבתיהם. לאחר דקות ארוכות של דרמה הצליחו סגני השריף להקיף את המכונית. אבל אז שלף קלאו את אקדחו וירה לעברם שמונה כדורים.

השוטרים שלא נפגעו באירוע השיבו באש ופצעו את הנהג הפוחז. סביר להניח שהצלקות של קלאו יגלידו במהלך 25 השנים אותן יבלה בכלא.

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?