בעברית, אנגלית, איטלקית או ספרדית - זה ממש לא משנה. התמונות הבלעדיות של חדשות 2 מניסיון ההתאבדות הכושל על פסי הרכבת בכפר ויתקין מכות גלים בכל העולם. 

רשתות הטלוויזיה הזרות דיווחו בימים האחרונים בהשתאות על המקרה, והתקשו למצוא מילים כדי לתאר את האירוע הדרמטי. "דבר כזה עוד לא ראיתם - לא בישראל ולא בעולם", הסבירו.

גם לאתר שיתוף הקבצים יו-טיוב דלף הסרטון, והשאיר את הגולשים פעורי פה. יותר ממאה אלף בני אדם צפו בו והגדירו את האירוע כנס. חלקם אף טען כי התמונות מבוימות וסירב להאמין שאכן האישה יצא ללא פגע.

נשכבה על הפסים, הרכבת עברה - ואז היא קמה והלכה

האירוע יוצא הדופן תועד ביום ראשון האחרון. אישה שככל הנראה ביקשה לשים קץ לחייה – נשכבה על פסי הרכבת באזור כפר ויתקין, והרכבת עברה.

בהתחלה אף אחד לא חשד באישה הזו שישבה הבוקר לצד המסילה. רק אחרי כמה דקות ההתנהגות נראתה מוזרה. היא קמה, הלכה, הסתובבה סביב המסילה. ואז המחסום ירד. בשלב זה ניסו להזהיר אותה אבל כלום לא עזר. ואז, רגע לפני שהרכבת חלפה במהירות גבוהה - היא נשכבה על פסי הרכבת.

כולם היו בטוחים שהיא נהרגה במקום עד שכל הקרונות עברו. אבל היא קמה שלמה ובריאה, ועוד חזרה להביא את הנעל שנפלה וחזרה למכוניתה. אנשים שהיו במקום רצו אחריה, אבל היא נסעה. רק אחר כך התברר שהיא נפצעה משריטות קלות במצחה.

 

 

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?