לפני פחות משבוע נחשפה הדרמה שממשיכה להעסיק את אמריקה כולה - שלוש נשים שנחטפו לפני יותר מעשור נמצאו בבית מגורים בקליבלנד, לאחר שאחת מהן הצליחה לברוח ולקרוא לכוחות החילוץ. המשטרה עצרה מיד את אריאל קסטרו, בעל הבית בו הוחזקו הנשים, ואת שני אחיו פדרו ואוניל - שנחשדו במעורבות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

תוך ימים אחדים שוחררו פדרו ואוניל בערבות. בעוד שאריאל קסטרו הואשם בסעיפי חטיפה, אונס והתעללות, שני אחיו מואשמים בסעיף של הונאת שלטון החוק. תמונות המעצר של האחים שפורסמו ברחבי העולם, עשו את שלהם ומאז שחרורם ירדו כל בני משפחת קסטרו למחתרת לאחר שקיבלו איומים על חייהם.

בריאיון מיוחד לרשת CNN, שנערך במיקום סודי מחוץ לקליבלנד, חשפו האחים לראשונה את תחושותיהם, עם היוודע המעשים הקשים של אחיהם, והכחישו את ההאשמות שידעו על המעשים ולא סיפרו. "אנחנו מאוד חוששים שאנשים תמיד יחשבו שהיה לנו איזשהו קשר למעשים", אמרו האחים בעיניים דומעות.

נערות נעדרות, אוהיו (צילום: חדשות 2)
שתיים מהחטופות, אמנדה ברי וג'ינה דה-חסוס | צילום: חדשות 2

"אם הייתי יודע הייתי מדווח על זה"

"אני יודע שהאנשים בחוץ שמכירים אותי יודעים שאין לי שום קשר למה שקרה", סיפר בלב כבד אוניל קסטרו. "מעולם לא היו לא איובים. אף אחד לא העלה בדעתו שאני באמת חלק מזה. זה היה שוק עבור כל חבריי".

פדרו קסטרו דחה בריאיון את ההאשמות הראשוניות על כך שהאחים ידעו מה מתרחש בבית, ולא עשו דבר. "אני מעולם לא יכולתי לחשוב אפילו לעשות מעשה שכזה, ואם הייתי יודע שאחי אחראי לדבר כזה הייתי מתקשר למשטרה בתוך רגע. אם הייתי יודע הייתי מדווח על זה, אח או לא אח, בגלל שזה לא צודק. ללא ספק זה הולך לרדוף אותי".

פרשת החטיפה בארה"ב - סיקור מיוחד:

כתב אישום הוגש נגד המפלצת מקליבלנד

העדויות נחשפות: "הנחטפת צעקה: 'הילד לא שלי, נאנסתי'"

הצעירה פרצה לבית השכן והתקשרה למשטרה: "הצילו"

ארה"ב: נעדרות נמצאו לאחר עשור