לאחר שאתמול שידרה רשת ה-CNN פרומו מהריאיון הראשון של בעלי הלוס אנג'לס קליפרס דונלד סטרלינג, שבו הביע חרטה על דבריו הגזעניים שעוררו סערה בארה"ב, היום שודר ההמשך שבו חזר סטרילנג לסורו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בריאיון שנועד כדי להתנצל על התבטאויותיו הקשות, סטרלינג פשוט לא הצליח לשמור על פיו והמשיך לעצבן את ארה"ב. הוא אומנם הודה ש"עשה טעות נוראית", אבל המשיך להתקיף את אגדת הכדורסל מג'יק ג'ונסון, שתמונתו עם חברתו של סטרלינג וי סטוויאנו היא שעוררה את זעמו.

"מג'יק ג'ונסון הגדול, מה הוא כבר עשה?", שאל סטרלינג וענה לעצמו: "יש לו איידס". המגיש אנדרסון קופר ניסה לתקן ואמר שג'ונסון נשא של הנגיף ולא חולה במחלה, אבל סטרלינג המשיך: "איזה מין בן אדם הולך ומקיים יחסי מין עם כל בחורה שהוא רואה? אז הוא נדבק בנגיף HIV, האם זה משהו שאנו מכבדים? משהו שנספר עליו לילדים שלנו?".

"מה כבר עשה למען השחורים?"

מג'יק ג'ונסון (צילום: רויטרס)
מג'יק ג'ונסון | צילום: רויטרס
"אני חושב שהוא צריך להתבייש בעצמו, אני חושב שהוא צריך לצאת מאור הזרקורים", המשיך בעלי הקליפרס לתקוף. "מה הוא כבר עשה למען השחורים?" .

סטרלינג סיפר לקופר שדיבר עם ג'ונסון פעמיים מאז פרסום ההקלטות ואפילו התנצל בפניו, אבל עכשיו כנראה יש לו סיבה לשיחה נוספת. "אני מצטער עם אמרתי משהו לא נכון, הוא איש טוב", אמר סטרלינג על ג'ונסון. "אני לא חושב שהוא דוגמה טובה לילדי לוס אנג'לס".

ואם זה לא מספיק, בעלי הקליפרס אמר עוד כי "חלק מהאפרו-אמריקנים, אולי אני עומד להסתבך בגלל זה שוב, הם לא רוצים לעזור לאיש". מנהל ליגת ה-NBA אדם סילבר העניש את סטרלינג בהשעיה לכל החיים וגזר עליו קנס בסך 2.5 מיליון דולר.