אחרי כמה חודשים של שתיקה, נפיסאטו דיאלו, החדרנית שהביאה לנפילתו של מי שהיה יושב ראש קרן המטבע הבינלאומית, דומיניק סטרוס קאהן, ואשר היה מועמד רציני נשיאות בצרפת, החליטה לחשוף את עצמה.

בשני ראיונות שהעניקה החדרנית, האחד לשבועון "ניוזוויק" והשני לרשת הטלוויזיה ABC, טוענת האישה כי החליטה לחשוף את הצד שלה בסיפור, משום שהיא רוצה לראות את סטרוס קאהן מאחורי סורג ובריח וכדי "לגרום לו להבין שלא הכל אפשר לקנות בכסף", לדבריה.

בראיון מספרת דיאלו כיצד נכנסה לחדר המלון בו התאכסן סטרוס-קאהן ומצאה אותו עירום. "אמרתי לו 'מספיק!' אך הוא לא אמר כלום", משחזרת החדרנית, "הוא המשיך לדחוף אותי לכיוון המסדרון והייתי כל כך מפוחדת", היא אומרת. עם זאת, ראוי לציין כי נמצאו לא מעט סתירות בין העדויות השונות שנתנה החדרנית לחוקרי המשטרה.

כששאלה אותה המראיינת מתי היא הבינה שמדובר באחד האנשים החזקים בעולם, ענתה לה דיאלו כי ראתה בחדשות שאומרים עליו שיהיה הנשיא הבא של צרפת, "'אלוהים' אמרתי ובכיתי", משחזרת דיאלו, "עומדים להרוג אותי". דיאלו הסבירה שלדעתה, במדינת המוצא שלה גינאה, לו הייתה מסתבכת בסיטואציה דומה, הייתה נרצחת לבטח.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק