העולם כמרקחה: הסרטון של בר רפאלי ללא בגדים שהצגנו לכם בתחילת השבוע כאן בחדשות 2 באינטרנט עושה כותרות בכל רחבי העולם. האתרים הגדולים והאתרים הקטנים, אתרי החדשות ואתרי הבידור, כולם התגייסו להפיץ את היופי הציוני ואת החיטוב היהודי לכל רחבי העולם. 

תחת הכותרת "בייר (חשופה) רפאלי", הגדיל עיתון ה"סאן" הבריטי לעשות ושלח מסר ציוני למיליוני קוראיו. "עכשיו זה זמן מעולה לבקר בישראל", כתב הצהובון. "ולא רק בגלל מזג האוויר והאתרים". גם שר התיירות סטס מיסז'ניקוב לא יכול היה לנסח את זה טוב יותר.

"בתערוכת האמנות העדיפו הישראלים להימנע מהצגת יצירותיהם של ואן גוך, פיקאסו ומונה", המשיך ה"סאן" בדיווחו. "במקום זאת הם יצרו סרטון של דוגמנית העל המפורסמת ביותר שלהם, בר רפאלי, המתגלגלת בעירום".

החדשות החשובות

גם אתרים "רציניים" יותר כמו ה"האפינגטון פוסט" האמריקני, שנחשב אולי לאתר החדשות האינטרנטי החשוב בארה"ב, התייחס לצילומים. תחת הכותרת: "צפו: בר רפאלי מתגלגלת כשלגופה רק סדין", מפנה האתר המוערך לסרטון האמנותי.

"כשברקע רק מוסיקה ובלי מילים", מפרט האתר, "דוגמנית העל הישראלית עירומה ועטופה בסדין תוך כדי שהיא משתרעת על המיטה". כל מילה אמת. ביוטיוב העסק רק מתחיל להתחמם עם מספרים שמתקרבים למאה אלף צפיות, והיד עוד נטויה. 

הסרטון צולם במיוחד לקראת תערוכת "ביוטי סיטי" שנפתחה אתמול בגני התערוכה בתל אביב. רפאלי מצאה בזה סיבה מספיק טובה כדי להשיל בגדים מול המצלמה. ב"ביוטי סיטי" מציגים חברות ומותגי אופנה את מוצריהם החדשים.

צפו בגלריית התמונות והסרטונים של בר

תחרות סיפור השנה במייל האדום - הצביעו והשפיעו

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?