פיסטוריוס ממשיך להסתבך: בביתו של האצן הדרום-אפריקני קטוע הרגליים, שנעצר בחשד כי רצח את ארוסתו, נמצאו שאריות בקבוקונים של סטרואידים - כך מדווחת התקשורת הבריטית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מקור שמקורב לחקירה מסר כי הסטרואידים נמצאו בביתו של פיסטוריוס ביחד עם "עדויות להרבה מאוד שתייה של משקאות אלכוהוליים". כעת תבדוק המשטרה האם שילוב מסוכן של אלכוהול וסטרואידים ממריצים גרמו ל"נער הזהב האולימפי" של דרום אפריקה לרצוח את ארוסתו - הדוגמנית ריבה סטינקאמפ. מהמשטרה נמסר עוד כי בעקבות הממצאים יעבור פיסטוריוס בדיקות סמים.

הסטרואידים שנמצאו בביתו של פיסטוריוס משפרים את צמיחת השרירים באמצעות החדרת טסטוסטרון, האסור לשימוש בעולם הספורט. הסם גורם לקריסת הכבד ולבעיות בלב, אבל לא פחות חשוב מכך - להתנהגות אגרסיבית במיוחד.

פיסטוריוס מירר בבכי בבית המשפט

טוען שלא ירה. פיסטוריוס בבית המשפט (צילום: AP)
פיסטוריוס ממרר בבכי בביהמ"ש | צילום: AP

אמש דיווחו כלי תקשורת בדרום אפריקה כי המשטרה מצאה כתמי דם על מחבט הקריקט של פיסטוריוס. העיתון "סיטי פרס" הדרום אפריקני דיווח שבלשי המשטרה בודקים כעת האם נעשה שימוש במחבט כדי לשבור את דלת השירותים, שם ריבה התחבאה על פי החשד מפיסטוריוס הזועם, או שאולי היא השתמשה במחבט בניסיון להדוף את המתקפה. 

בדיון היום בבית המשפט נמסר כי השוטרים מצאו בדירה עדויות, שלפיהן סטינקאמפ מתה בחדר השירותים לאחר שנורתה כמה פעמים ונפגעה מקליעים בקוטר 9 מ"מ. מהממצאים עולה כי הכדור הראשון נורה לעברה עוד כשהייתה בחדר השינה. הקליע פגע בירכה בטרם החלה להימלט וניסתה להתחבא בחדר השירותים. שם, על פי החשד, מצא אותה פיסטוריוס וירה בה למוות. גופתה נמצאה ועליה סימני פציעה מארבעה קליעים, שאחד מהם פגע בראשה.

בשבוע שעבר הובא פיסטוריוס לדיון ראשון בבית המשפט, שם הוקראו בפניו החשדות נגדו. המשטרה, שמצאה סימני ירי על גופתה של סטינקאמפ, חושדת שפיסטוריוס ירה בה ארבעה כדורים מבעד לדלת חדר האמבטיה, זאת בזמן שחברתו שהתה בו.