הילדה הבריטית, מדלן מקאן (צילום: חדשות 2)
מדלן מקאן, הילדה הנעדרת. ארכיון | צילום: חדשות 2

גם התקווה הזו התנפצה: אישה בריטית שטיילה במדינה ראתה ילדה הדומה מאוד לילדה, שנעלמה לפני ארבע שנים. אחרי שבחנו מקרוב את התצלום שהעבירה האישה, הודיעו ההורים כי הם משוכנעים שזו אינה בתם.

דובר מטעם המשפחה הוציא הודעה לפי "ההורים בטוחים שהילדה בתמונה אינה מדליין". הילדה אמורה להיות בת שמונה. לדבריו, "קייט וג'רי לא מאמינים שזו בתם, הם ראו את העדות המצולמת והסיקו כי לא מדובר בבתם. אנו אסירי תודה על ערנותם של האנשים מסביב לעולם, מדליין נמצאת שם איפשהו ואנו מקווים כי החיפוש יימשך".

הבוקר: "מדליין" נמצאה בהודו

קייט מקאן , "סבל בל יתואר" (צילום: reuters)
קייט מקאן. ארכיון | צילום: reuters

הצהובון הבריטי "סאן" דיווח הבוקר כי שוטרים בהודו נטלו לאחרונה דגימות DNA מילדה צעירה, לאחר שבני זוג בריטיים הבחינו בה וטענו כי היא מזכירה בצורה מחשידה את מדלן.

על פי הדיווח, הבחינו בני הזוג בילדה כאשר היא מלווה בגבר ואישה, אשר טענו כי הם אמה הצרפתיה ואביה הבלגי. עם זאת, בעקבות הדיווח החליטו במשטרה להחרים את הדרכונים של השניים, עד אשר יסיימו לבדוק את זהותה של הילדה.

"החוקרים הפרטיים מטעמנו ערים לדיווחים מהודו שהתקבלו בסוף השבוע האחרון", מסר בתגובה קלרנס מיטשל, הדובר מטעם הוריה של מדלן, גרי וקייט מקאן. "אנחנו עומדים בקשר עם הרשויות בהודו ומחכים לתוצאות בדיקת DNA".

מהמשטרה בהודו נמסר בתגובה לדיווח כי "יהיה להם לכבוד גדול אם הם אלו שיצליחו להביא לאיתור הילדה הנעדרת".

מדלן מקאן הייתה רק בת שלוש כאשר היא נעלמה מדירת הנופש של הוריה בפורטוגל, לפני למעלה מארבע שנים. היא נראתה לאחרונה כאשר ישנה בחדרה, כשהוריה יצאו לבילוי והשאירו אותה לבדה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק