מייקל ג'קסון בחזרתו האחרונה לפני שמת (צילום: קווין מצור - AEG - GettyImages)
החזרות לסיבוב ההופעות | צילום: קווין מצור - AEG - GettyImages

התמונות האחרונות של מלך הפופ: צילומים של מייקל ג'קסון עורך חזרות על הבימה, לקראת  הקאמבק הגדול שתיכנן, מתפרסמים היום לראשונה. התמונות צולמו במהלך ההכנות לסיבוב ההופעות, 48 שעות בלבד לפני שמלך הפופ התמוטט ומת.

תמונותיו של הזמר עובד ומשקיע לקראת סיבוב ההופעות שהיה אמור להחזיר את מייקל למרכז עולם הפופ, מספקות הצצה לחוויה שהפסדנו מההופעות בלונדון.

ג'קסון היה אמור לצאת למסע מפרך של חמישים הופעות בארנה ב-13 ביולי, אבל כידוע - הוא מת ביום חמישי בלילה אחרי שהובהל לבית החולים בלוס אנג'לס.

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?


ההופעה שאיש לא יראה
 

מייקל ג'קסון בחזרה האחרונה לפני שמת (צילום: קווין מצור - AEG - GettyImages)
השלט על הבמה "זהו זה" | צילום: קווין מצור - AEG - GettyImages

באחת מהתמונות שצולמו ביום שלישי האחרון ב"סטייפלס סנטר" שבלוס אנג'לס, ג'קסון נראה כשהוא מבצע את תנועות הידועות שלו, בעוד עשרות הרקדנים שליוו אותו רוקדים לצידו. מאחורי הבמה תלוי שלט ענק עליו כתוב בצירוף מקרים מצמרר - "זהו זה".

הרקדנים והצוות שעבד עם ג'קסון בחזרות מעידים שמייקל היה בשיא כושרו, והם לא זיהו שום קושי או רמזים למה שהתרחש רק ארבעים ושמונה שעות מאוחר יותר.

יותר מ-800 אלף כרטיסים נמכרו במחיר מופקע של אלף לירות שטרלינג לקראת ההופעות הצפויות של מייקל בארנה של לונדון. המופע נמכר תחת ההבטחה "המופע המתקדם ביותר והיקר ביותר מבחינה טכנית".

המארגנים הבטיחו להחזיר את הכסף למאות אלפי רוכשי הכרטיסים המאוכזבים והאבלים.

כתבות נוספות על מותו של מלך הפופ:

דיווח: ג'קסון נישל את אביו מהירושה

שיחת הטלפון למשטרה: "הוא לא נושם!"

המלך מת - האגדה רק מתחילה

הפתולוג שניתח את ג'קסון: סיבת המוות לא ידועה

גם גוגל קרס בפני מלך הפופ

האם מייקל באמת מת מדום לב?