"נעלם לפני 8 שנים ועדיים לא נמצא (צילום: רויטרס, חדשות)
"נעלם לפני 8 שנים ועדיים לא נמצא | צילום: רויטרס, חדשות

כשאדם צעיר ניגש אתמול (חמישי) לשוטרים בקנטקי שבארה"ב וטען כי הצליח סוף סוף לברוח לגברים שחטפו אותו לפני 8 שנים, ההתרגשות הייתה רבה. אלא שמהר מאוד התברר כי הסיפור שונה, ומוזר בהרבה. בדיקת דנ"א גילתה את זהותו האמיתית והמפתיעה של הבחור המסתורי.

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות 

אתמול בשעות הבוקר נכנס בחור צעיר ולא מזוהה לתחנת המשטרה בעיר ניופורט בקנטקי. הוא טען כי שמו טימות'י פיצן, וכי נחטף לפני 8 שנים בידי שני גברים שמאז כלאו אותו בביתם באוהיו. בדרך פלא, טען, הצליח לחמוק סוף סוף ולמצוא את דרכו למשטרה.

ובאמת, בשנת 2011 נעלמו עקבותיו של טימות'י, ילד כבן 6, לאחר שאמו הוציאה אותו במפתיע מכיתת הלימודים ולקחה אותו ליום כיף בגן החיות בשיקגו. באותו ערב במוטל דרכים נמצאה גופתה של האם לאחר שהתאבדה, ולידה מכתב בו כתבה לשוטרים כי "טים נמצא במקום בטוח עם אנשים שידאגו לו. לא תמצאו אותו לעולם".

מודעת המשטרה על הילד שנחטף (צילום: רויטרס, חדשות)
מודעת המשטרה על הילד שנחטף | צילום: רויטרס, חדשות

לכן, כשאתמול בבוקר הופיע הצעיר הבלתי מזוהה וטען כי הוא הילד האבוד, ההתרגשות הייתה רבה. משפחתו של פיצן חיכתה בציפיה לפגוש אותו סוף סוף, אך השוטרים נאלצו קודם לבצע בדיקת דנ"א כדי לוודא את זהותו של הנער. תוצאות הבדיקה שחזרו הדהימו את כולם. מי שטען שהוא טימות'י הוא לא אחר מאשר בריאן רינג', אסיר משוחרר בן 23 שעד לפני חודש ריצה עונש מאסר ממושך על מעשי שוד ו-וונדליזם. עדיין לא ברור מדוע התחזה לנער טימות'י.

למרות האכזבה קשה ושברון הלב, בני המשפחה דווקא הביעו חמלה כלפי רינג'. "היינו מלאי תקווה וגם קצת מפוחדים, עכשיו אנחנו בעיקר מותשים מהכל ושבורי לב, במיוחד אבא של טימות'י", סיפרה סבתו. "אבל עדיין, אני מרחמת על הבחור הזה, שכנראה סובל והרגיש צורך להתחזות לאדם אחר. אני מקווה שימצא את משפחתו".

גורלו של טימות'י נותר בערפל, למרות התחייבויותיהם של כוחות הביטחון. "לא שכחנו ולא נשכח את טימות'י", הבטיח דובר ה-FBI. "אנחנו מקווים יום אחד להצליח לאחד אותו עם משפחתו. לצערנו, היום הזה לא יהיה היום".

"בבוקר האחרון בו הוא היה איתנו, טימות'י זחל אל תוך המיטה שלי ואמר לי שאני הסבתא הכי טובה בעולם", נזכרה סבתו. "הוא ילד נפלא ואני מקווה שיעשה הכל למצוא אותנו, תמיד התפללתי שכשיגדל יצא לחפש אותנו אם יוכל. אני מקווה שהוא נמצא במקום עם תקשורת או מחשב ושיזכור אותנו. אני חושבת שכן, הוא ילד חכם מאוד".

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו