בריטניה סופרת את השעות לחתונה המלכותית: בכנסיית סנט ג'ורג' בווינדזור נערכה היום (חמישי) החזרה הגנרלית לטקס החתונה לו מצפים נתיני הממלכה המאוחדת בכיליון עיניים, של הנסיך הארי ומייגן מרקל. 250 חיילים השתתפו בחזרה שדימתה את מסעם של הזוג הצעיר בכרכרה לעבר הכנסייה. ביום שבת, מהשעה 13:00 - משדר מיוחד בערוצים 12 ו-13 ובחדשות Online עם כל הדיווחים והתמונות מהאירוע המלכותי.

למה עדיין אכפת לנו ממשפחת המלוכה? האזינו לפרק בפודקאסט "מיד בהרחבה" 

600 אורחים ברי מזל ינכחו בטקס החתונה שייערך בכנסיית סנט ג'ורג' שבווינדזור. למרבה הצער, אביה של מרקל לא יהיה אחד מהם. בהודעה רשמית מטעמה הודיעה הנסיכה המיועדת כי "אני מקווה שיתנו לו את המרחב להתרכז בבריאותו", והודתה להודעות התמיכה שקיבלה.

הודלף מכתב של מייגן מרקל לאביה (צילום: רויטרס, חדשות)
מייגן מרקל והנסיך הארי, ארכיון | צילום: רויטרס, חדשות

כ-2,600 אזרחים מן השורה קיבלו את ההזדמנות לראות את החתונה מקרוב. הטקס יתחיל ביום שבת ב-12:00 שעון מקומי - ואחריו ייערכו שתי מסיבות: המסיבה הרשמית, שמארחת המלכה, והמסיבה האישית של בני הזוג, שבה בין היתר יקרעו את הרחבה חברתה של הכלה סרינה וויליאמס, ידיד משפחת המלוכה הזמר אלטון ג'ון ואפילו חברי להקת הבנות המיתולוגית "ספייס גירלז", שעלולות לגנוב את ההצגה לזוג הטרי עם איחוד היסטורי.

כ-2 מיליארד בני אדם צפויים, על פי ההערכות, לצפות בחתונה המלכותית בטלוויזיה ובאינטרנט. יש שמלת כלה שתעלה יותר מ-100 אלף פאונד על פי דיווחים שונים, יש עוגת לימון ואלדר פלאוור, יש פרחים שיהפכו את הכנסייה בה תיערך החתונה לפינת טבע בריטית, אבל עיקר ההוצאה - 30 מיליון פאונד - תהיה על אבטחה מטורפת ברחובות וינדזור - על חשבון הציבור הבריטי. 100 אלף בני אדם יגדשו את הרחובות, רבבות עיתונאים יצטופפו ביניהם - ויצפו לצאתו של הזוג הטרי מהכנסייה, כשהוא רכוב על כרכרה ומנופף באושר.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו