רוצים לקבל את הפרק החדש היישר לנייד, ברגע שהוא יוצא? להרשמה והאזנה במכשירי אפל, לחצו כאן | להרשמה והאזנה במכשירי אנדרואיד ניתן להשתמש בכל אפליקציית פודקאסטים, ולחפש בה את "מיד בהרחבה" - או ללחוץ כאן

נסיכים ונסיכות שחוגגים בחתונות מלכותיות ולידות של יורשי עצר הם ממש לא רק כוכבי סיפורי אגדות - אלא גם חלק מהחדשות: בשנת 2018, משפחת המלוכה הבריטית מעניינת מתמיד. "הם מתנהלים כמו עסק", מבהיר בפרק החדש של הפודקאסט "מיד בהרחבה" שליח החדשות לאירופה, אלעד שמחיוף. "יש להם יועצי תקשורת שמלווים אותם באופן צמוד. זו מכונה עסקית משומנת - הוממחים הכי גדולים בעולם עוסקים בלהנגיש את משפחת המלוכה לציבור, וליצור פיקציה שאנו צופים בסיפור אגדה בשר ודם".

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

שמחיוף ממהר להזכיר שזה לא תמיד עובד. "לא פעם אנו מקלבים הצצה לתוך משפחת המלוכה האמיתית באמצעות סיפורים בצהובונים, וגם הסדרה 'הכתר' בנטפליקס חושפת דברים שהמשפחה הייתה מעדיפה שלא נדע - אבל זה חלק מהקסם". הוא מדגיש. "העובדה שאתה מסתכל במשפחה שעדיין, במאה ה-21, חיה בארמונות ומחזיקה בתכשיטים עם יהלומים ענקיים - אבל בסופו של דבר הם בני אדם".

הנסיך הארי ומייגן מרקל (צילום: רויטרס, חדשות)
גם ב-2018, משפחת המלוכה חיה ובועטת | צילום: רויטרס, חדשות

אז מה בעצם עושים בני המלוכה בחיי היום-יום שלהם? כמה כסף הם עולים - ומכניסים - למשלמי המסים הבריטיים? ולמה רק בקיץ הקרוב יגיע בן מלוכה לביקור רשמי ראשון בישראל? השאלות האלה ועוד רבות נוספות הן חלק מהפרק החדש של הפודקאסט "מיד בהרחבה", מבית החדשות. אתם מוזמנים להוריד אותו ולהקשיב לו בכל אפליקציות הפודקאסטים.

מוזמנים לעקוב אחרינו גם בטוויטר: MiyadBe@