הקשר הישראלי: בעוד עשרות אלפי אנשים כבר החלו בהכנות לקראת החתונה המלכותית של הנסיך הארי ומייגן מרקל, יש מי שמתכנן לתפוס על כך טרמפ - דווקא מישראל. רבבות האנשים שיגיעו לטירת וינזדור ייחשפו לקמפיין של משרד התיירות ובו הזמנה מיוחדת לזוג המלכותי לבלות את ירח הדבש בישראל.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

קמפיין התיירות, שרץ כבר תקופה ממושכת, הותאם לצורך האירוע החגיגי. הוא יוקרן על מסכי ענק במתחמי צפייה, ישודר 4 פעמים בכל שעה במשך 15 שעות - כך שרבבות בריטים ייחשפו אליו במהלך חגיגות החתונה ביום שבת.שר התיירות יריב לוין התייחס לקמפיין יוצא הדופן: "החתונה המלכותית בלונדון היא אחד האירועים המסוקרים ביותר בשנת 2018 וזה בדיוק המקום שבו ישראל צריכה להיות. החשיפה שנקבל שם והקמפיין הייחודי שבמשרד עושים יתרמו עוד תרומה לגידול העצום שאנו חווים במספר התיירים בישראל".

בכנסיית סנט ג'ורג' בווינדזור נערכה היום (חמישי) החזרה הגנרלית לטקס החתונה לו מצפים נתיני הממלכה המאוחדת בכיליון עיניים, של הנסיך הארי ומייגן מרקל. 250 חיילים השתתפו בחזרה שדימתה את מסעם של הזוג הצעיר בכרכרה לעבר הכנסייה.

600 אורחים ברי מזל ינכחו בטקס החתונה שייערך בכנסיית סנט ג'ורג' שבווינדזור. למרבה הצער, אביה של מרקל לא יהיה אחד מהם. בהודעה רשמית מטעמה הודיעה הנסיכה המיועדת כי "אני מקווה שיתנו לו את המרחב להתרכז בבריאותו", והודתה להודעות התמיכה שקיבלה.

כ-2,600 אזרחים מן השורה קיבלו את ההזדמנות לראות את החתונה מקרוב. הטקס יתחיל ביום שבת ב-12:00 שעון מקומי - ואחריו ייערכו שתי מסיבות: המסיבה הרשמית, שמארחת המלכה, והמסיבה האישית של בני הזוג, שבה בין היתר יקרעו את הרחבה חברתה של הכלה סרינה וויליאמס, ידיד משפחת המלוכה הזמר אלטון ג'ון ואפילו חברי להקת הבנות המיתולוגית "ספייס גירלז", שעלולות לגנוב את ההצגה לזוג הטרי עם איחוד היסטורי.

כ-2 מיליארד בני אדם צפויים, על פי ההערכות, לצפות בחתונה המלכותית בטלוויזיה ובאינטרנט. יש שמלת כלה שתעלה יותר מ-100 אלף פאונד על פי דיווחים שונים, יש עוגת לימון ואלדר פלאוור, יש פרחים שיהפכו את הכנסייה בה תיערך החתונה לפינת טבע בריטית, אבל עיקר ההוצאה - 30 מיליון פאונד - תהיה על אבטחה מטורפת ברחובות וינדזור - על חשבון הציבור הבריטי. 100 אלף בני אדם יגדשו את הרחובות, רבבות עיתונאים יצטופפו ביניהם - ויצפו לצאתו של הזוג הטרי מהכנסייה, כשהוא רכוב על כרכרה ומנופף באושר.

ביום שבת, מהשעה 13:00 - משדר מיוחד בערוצים 12 ו-13 ובחדשות Online עם כל הדיווחים והתמונות מהאירוע המלכותי.