‎שלישיית כוכבות היוטיוב האוסטרליות שמשגעות את העולם "SketchSHE" - הגיעו בחודש שעבר לארץ וצילמו סרטון תדמית לישראל. השלישייה הפופולרית שידועה בעולם בזכות סרטוני הליפסינק שלהן, שיתפו פעולה עם מיטב הזמרים בארץ ביניהם נועה קילר, נדב גדג' ועברי לידר.

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות

מסגרת ביקור של הכוכבות אוסטרליות צילמו השלוש סרטון במטרה למתג את ישראל בצורה חיובית ברחבי העולם. היוזמה להבאתן לישראל היא של ארגון vibe Israel הפועל למיתוג חיובי של ישראל בעולם.

"SketchSHE" הגיעו ארצה לפני כחודש וצילמו את קליפ הליפסניק עם שירים ישראלים אייקונים, ברחובות תל אביב. בסרטון השלישייה שיתפה פעולה עם הזמרים נועה קירל נדב גדג' ועברי לידר שהצטלמו שרים את "גולדן בוי", "תל אביב" של עומר אדם, "טיקיטאס", "דיוה, של דנה אינטרנשיונל ו-"מוגזם".

הכוכבות: שיילי שקלפורד, לנה קינגטון ומדיסון לויד, ידועות ברשתות החברתיות בזכות סרטוני ליפסינק פופולאריים שהן עושות לשירים אייקונים. לשלישייה מעל מיליון עוקבים ביוטיוב ומעל 2 מיליון עוקבים בפייסבוק.

ג'ואנה לנדאו, מנכ"לית  Vibe Israel, מסרה בתגובה: "ארגון Vibe Israel פועל בשמונה השנים האחרונות, בהצלחה רבה, בשיווק ישראל לעולם וצמצום הפער בין המציאות הישראלית לאופן בו ישראל נתפסת בעולם. הבנות של SketchShe, כמו משפיענים רבים אחרים שהבאנו לארץ ביוזמת הארגון, הגיעו הנה בלי לדעת כמעט כלום על ישראל וחזרו מאוהבות. בעבודתנו בשנים האחרונות ראינו איך כל מי שמגיע לישראל ונחשף לחום ולמגוון האנושי שיש כאן, ל"חוצפה הישראלית" ולתנועה המתמדת קדימה, נשאר פעור פה.

השנה החלטנו לקחנו את הכל צעד אחד קדימה והשקנו את היוזמה למיתוג ישראל – אסטרטגיה רחבה, שמטרתה לרתום את כל ענפי התעשייה והחברה בישראל וביהדות התפוצות כדי שיחד נספר לעולם את הסיפור היחודי של ישראל ונהפוך אותה למקור השראה".

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו