מחלימות בעזרת תחפושות: בת' פנדרגראס מניו מקסיקו גילתה שיש לה גושים סרטניים בשד - אלא שבניגוד לנשים אחרות במצב דומה, ההתמודדות שלה עם הבשורה והטיפול במחלה - הפכו את הסיפור שלה ליוצא דופן.

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות  

זה התחיל כשקיצצה את שיערה לקראת טיפול כימותרפי וחברה אמרה לה: "את נראית בדיוק כמו ג'ולי אנדרוז כששיחקה את מריה ב'צלילי המוזיקה'". בת' החליטה ללכת צעד אחד קדימה עם המחמאה הזו: היא מצאה בגדים דומים לאלו של מריה והעלתה לאינסטגרם תמונה שלה - עם הנוף המזוהה מהסרט ברקע.

הפוסט בו פרסמה את התמונה זכה להצלחה מסחררת - מה שהוביל את בת' לפרסם עוד תמונות שלה, כשבכל פעם היא מחופשת לדמות אחרת: דייוויד בואי, מרלין מונרו , מיס פיגי, מארג' סימפסון, היפהפייה הנרדמת ואפילו הנשיא טראמפ.

בבלוגים של נשים שמתמודדות עם סרטן השד, יש לתופעה הזו שם - "תרפיה של תחפושות". בת' מספרת בעצמה שהתהליך, ובעיקר ההומור שמלווה את התמונות, עוזר לה להתמודד עם הסרטן ולשמור על מצב רוח טוב וחיובי. "אנשים שואלים את עצמם: איזו תחפושת האישה האמיצה הזו תעלה עכשיו?", מספרת בת'.

"החלטתי לתעד את מסע הסרטן שלי בעזרת התמונות האלה. אני אנצח את הדבר הזה ואמשיך לצחוק גם אחריו - הצחוק הוא התרופה הכי טובה", כתבה בת' באחד הפוסטים שלה. אם תרצו, תוכלו לעקוב אחריה באינסטגרם ולספוג ממנה השראה. שם היוזר שלה: innstabeth505