תמונת ארכיון
תמונת ארכיון | צילום: חדשות 2

תקרית מחרידה בפלורידה: שלושה ילדים נמצאו אתמול (שני) מתים במחוז בצפון המדינה לאחר שנכלאו בתוך מקפיא בחצר ביתם. ההרוגים, תינוק בן שנה, אחיו בן השש וילדה נוספת בת ארבע - שיחקו בחצר ללא השגחת מבוגר.

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות

מי שגילו לראשונה את הזוועה הן אמם של האחים וסבתה של הילדה, לאחר שחיפשו אחריהם ברחבי הבית. כשמצאו אותם הן ניסו לבצע בהם החייאה, אך ללא הצלחה. צוותי רפואה שהוזעקו למקום פינו את הילדים לבית החולים, אך שם נקבע מותם תוך זמן קצר.

מהחקירה הראשונית עולה כי שני האחים היו תחת השגחתה של סבתם, שהייתה בשירותים בשעה שהילדים נלכדו במקפיא, והילדה הייתה ברשות אמה שישנה באותו הזמן במיטתה. כולם גרו יחדיו במתחם משותף.

ננעלו ברגע שסגרו את הדלת

כשהסבתא יצאה מהשירותים, היא הבחינה שהילדים נעדרים והזעיקה בבהלה את האם. יחד פתחו השתיים בחיפושים שבסופם מצאו את הילדים נעולים בתוך מקפיא בעל פתח עליון בצורת תיבה, שנרכש לאחרונה וטרם הופעל. המקפיא הונח בחצר הבית במשך חמשת הימים שקדמו לאירוע.

הרשויות עדיין ממתינות לתוצאות הנתיחה שלאחר המוות, אך בינתיים כבר נתגלה כי על מכסה המקפיא הותקנה ידית שנועלת אותו לאחר סגירתו. הילדים טיפסו פנימה, וברגע שסגרו את המכסה כבר ננעלו בפנים.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו