"ממש מתגעגעת אליו אחרי ששמעתי שהוא בדרכו למדינה זרה ומרוחקת": לקראת מפגש הפסגה של מנהיג צפון קוריאה, קים ג'ונג און, עם נשיא ארה"ב, דונלד טראמפ, שיתקיים היום בוייטנאם - בצפון קוריאה שידרו היום (רביעי) סרטון בערוץ המרכזי ובו אזרחים צפון-קוריאניים מספרים כמה הם מתגעגעים למנהיגם.

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות 

"שמעתי אתמול בעבודה שהמנהיג שלנו בדרך למדינה זרה מרוחקת, ולמרות שהיום הוא יום החופש שלי אני בדרכי לעבודה כדי להשביע את רצונו של המנהיג", סיפר צעיר ברחוב שהיה בדרכו לעבודה.

אזרחית צפון-קוריאנית נוספת צולמה באוטובוס כשהיא מדברת בהתרגשות על המנהיג שלה. "אנחנו לא יכולים לחיות רגע אחד בלי המנהיג שלנו. אני ממש מתגעגעת אליו אחרי ששמעתי שהוא בדרכו למדינה זרה מרוחקת". האזרחית הוסיפה כי בשעה "שמנהיגה האהוב" בדרכו למדינה אחרת היא מרגישה שכאזרחית היא צריכה לעשות עוד משהו בשביל המדינה שלה.

טראמפ וקים בפגישה הקודמת
טראמפ וקים בפגישתם הקודמת | צילום: AP, חדשות

זוהי פגישתם השנייה בין השניים - שכבר הגיעו לעיר האנוי, בירת בוייטנאם, לקראת הפגישה הקרובה. טראמפ נפגש הבוקר עם נשיא וייטנאם, שם התייחס לעתידה האפשרי של צפון קוריאה, אם תבוא לקראתו ותתפרק מנשק גרעיני. "יש לנו ארוחת ערב חשובה היום ופגישות עם קוריאה הצפונית, עם המנהיג קים", אמר טראמפ והוסיף: "שנינו חשבנו שכדאי לקיים את הפסגה החשובה הזאת בוייטנאם - כי אתם באמת דוגמא למה שיכול לקרות בזכות חשיבה טובה".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק