אמיליאנו סאלה
צילום: רויטרס, חדשות

גופתו של שחקן הכדורגל הארגנטינאי אמיליאנו סאלה נמצאה וזוהתה בתעלת למאנש, כך הודיעו הלילה (בין חמישי לשישי) כוחות הביטחון בבריטניה. מטוסו של סלה אבד לפני כשבועיים כשהיה בדרכו מצרפת לאנגליה לאחר שהועבר סלה לקבוצת קרדיף סיטי האנגלית.

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות

"הגופה שהובאה לנמל פורטלנד היום זוהתה על ידי ניתוח לאחר המוות כזו של סאלה. משפחתו עודכנה", הודיעה המשטרה המקומית. על פי הדיווחים, הגופה זוהתה בין הריסות המטוס שנמצאו כבר בתחילת השבוע. במשך יומיים נעשו מאמצים להוציאה מגוף המטוס על ידי כלי רכב בלתי מאויש, ולבסוף הצליחו המחלצים להביאה אל פני שטח. גופתו של הטייס, דייוויד איבוטסון, טרם נמצאה.

מאז שאבד הקשר עם המטוס, צוותי ההצלה חיפשו אחריו במרץ וסרקו שטח של יותר מאלפיים וחמש מאות קילומטרים רבועים. ביום רביעי האחרון הודיע צוות החיפוש שמצא שרידים ראשונים של המטוס שהתרסק. ימים לפני כן הוחלט שמבצע החילוץ - יהפוך למבצע לאיתור שרידים.

סאלה הארגנטיני היה בדרכו מצרפת לקרדיף, שם אמור היה לשחק בקבוצת הכדורגל המקומית במסגרת הליגה הבכירה בבריטניה, ה"פריימרליג", לאחר שזו קנתה אותו מהקבוצה הצרפתית נאנט בסכום של כ-17 מיליון יורו. בזמן שסאלה טס מעל תעלת לה-מאנש אבד הקשר עם מטוסו.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו