מזכ"ל חיזבאללה מפריך את השמועות: בימים האחרונים פרסמו עיתונאים לבנוניים דיווחים על הרעה במצבו הרפואי של חסן נסראללה. בחלק מהדיווחים נטען כי עבר אירוע מוחי או אירוע לב ובאחרים נטען כי אושפז בשל החמרה במחלת הסרטן: הבוקר (שלישי) שודרה בטלוויזיה האירנית הכחשה - בקולו של נסראללה.

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות 

במסר ששודר בטלוויזיה האירנית "אל-עאלם" אמר נסראללה:"לפעמים, כשמדברים על מוות, לפעמים הורגים מישהו, לפעמים ממציאים לו התקף לב, לפעמים שבץ, לפעמים סרטן... אני רוצה להדגיש בפני כולם שלא יקשיבו לכל הדברים האלה, שאין להם שחר". באירן ציינו כי מדובר בהקלטה חדשה של נסראללה.

עוד הוסיף נסראללה: "זה חלק ממלחמת השמועות והמלחמה הפסיכולוגית והניסיון להדאיג ולפגוע במורל של כל מי שמקשיב. אני מדגיש כי החיים בידי האל, אבל בכל מה שקשור למצבי הבריאותי - איני סובל משום בעיה רפואית ולא משום דבר, כמו שנכתב בקוראן: 'אשר לחסד ריבונך, עליו ספר'. אני לא נוטל שום תרופה. לכן, בואו נוריד את הנושא הזה משולחן. אם מישהו נפטר או נהרג, זה ביד האל". על הדיווחים על החמרה במצבו הרפואי אמר: "מבחינה נפשית זה מפריע".

בלבנון פורסמו לאחרונה תהיות על מצבו של מנהיג חזבאללה, שלא נראה בציבור מאז שחשפה ישראל את רשת המנהרות שחפר הארגון מתחת לקו הגבול. העיתונאי הלבנוני ג'רי מאהר דיווח בסוף השבוע מפי "גורם מודיעיני" כי נסראללה, שנאבק לדבריו בשנים האחרונות במחלת הסרטן, הובהל במצב קשה לבית חולים בביירות. העיתונאי מאהר נחשב למתנגד מוכר לחזבאללה ולאירן. בכלי תקשורת נוספים פורסמו שמועות וספקולציות על הידרדרות במצבו הרפואי של נסראללה ואף על אירוע לב או אירוע מוחי.