חסן נסראללה, ארכיון
חוזר לדבר, ארכיון

לאחר שתיקה ארוכה, מזכ"ל ארגון הטרור חיזבאללה, העניק הערב (שבת) ריאיון מיוחד לרשת אל-מיאדין הלבנונית. נסראללה הכחיש בתוקף את השמועות בנוגע למצבו הבריאותי וטען: "השמועות נועדו לגרור אותי לדבר - וזה לא נראה לי נכון להיגרר אחרי שמועות".

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות

נסראללה התעקש בכל תחילת הריאיון לטעון שמצבו הבריאותי, עליו דווח בהרבה במספר כלי תקשורת באזור טוב. "כל מה שנאמר על מצבי הבריאותי - שקרים", טען.

"מה שקרה הוא שבחודשיים האחרונים לא היו אירועים מיוחדים", טען מנהיג ארגון הטרור, "על כן לא נשאתי דברים". עוד אמר כי על אף שהרמטכ"ל לשעבר איזנקוט הכריז על סוף הפעולה, בפועל היא נמשכה וזאת רק בשביל שתיחשב להישג שלו לפני סוף כהונתו.

"מופתעים שישראל לא גילתה יותר מוקדם"

עוד המשיך להתייחס נסראללה למבצע "מגן צפוני" וגילוי המנהרות: "יש מנהרות, חדשות וישנות שנחפרו גם לפני מלחמת לבנון שנייה. לאחר שנים רבות ישראל גילתה כמה מהן - הפתיע אותנו שזה שלקח להם כל כך הרבה זמן לגלות אותן. זה כישלון של המודיעין הישראלי".

"נתניהו הכניס אימה ללבבותיהם של הישראלים בצפון ישראל עם המבצע", הוסיף נסראללה בהקנטה. "עכשיו האזרחים מתקשרים לצבא על כל מהלומת פטיש. צחקתי כששמעתי את נתניהו ואייזנקוט אומרים שתוכנית כיבוש הגליל סוכלה על ידי גילוי המנהרות".