מקסיקו: חיפושים נרחבים מאז אתמול (רביעי) אחרי ינאי רימון, צעיר בן 25 משדרות שנסחף במפל באזור העיירה לאס נובס בעת שטייל במדינה. משרד החוץ מעורב במקרה ומשפחת הנעדר בארץ מעודכנת בפרטים.

על פי הידוע, רימון החליק מגובה 5 מטרים ונפל מול עיני חבריו למי הנהר, שנמצא בסמוך לגבול עם גואטמלה, בשעה 23:00 (שעון ישראל) ביום רביעי. כרבע שעה לאחר מכן התקבל דיווח בחברת הביטוח PassportCard ובחברת MAGNUS איתור וחילוץ, שצוות מטעמם הוטס למדינה להרחבת מאמצי האיתור בשטח, בשיתוף קונסול ישראל במקסיקו, שמואל איתן, והמחלקה לישראלים בחו"ל באגף הקונסולרי במשרד החוץ.

משלחת של חבריו ותושבים מקומיים יצאה לחפש אחריו, כשנותרו רק 3 שעות אור. עם רדת הלילה התחילו בחיפוש אווירי באמצעות רחפן. כשהגיע הבוקר, בשעה 14:00 שעון ישראל, התחדשו החיפושים מכל הסוגים על ידי כוחות שונים, בסיוע כוחות וכלים מיוחדים,

בעיריית שדרות פרסמו הודעה בעקבות האירוע: "עם היוודע הבוקר על היעדרו של הצעיר ינאי רימון משדרות בנהר במקסיקו, הצטרפה עיריית שדרות למאמצי המשפחה והחברים למציאתו של ינאי והשבתו ארצה בריא ושלם. ראש העירייה אלון דוידי שוחח עם גורמי משרד החוץ על מנת לסייע בכל מה שניתן למשפחה. העירייה עוטפת את ההורים נירית ודורי רימון ואת אחיו של ינאי, וכן את משפחות החברים של ינאי שטיילו איתו. כולנו תפילה שנשמע בהקדם בשורות טובות".