הורי התינוק מאיזור אשקלון, החשודים ברציחתו, הגיעו הבוקר (שישי) ללוויתו בבית העלמין ביישוב סמוך לאשקלון. הזוג הגיע ללוויה, שהתקיימה בהשתתפות עשרות בני אדם, כשהוא אזוק ובליווי צמוד של המשטרה. להורים מיוחסים חשדות של רצח והתעללות בבן ה-4 חודשים.   

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

אמש האריך בית משפט השלום באשקלון את מעצרם של ההורים - של האב ב-8 ימים ושל האם ב-5. לאחר שנקבע מותו של התינוק, הוחמר סעיף החשדות נגד השניים, שכעת חשודים בעבירה של רצח קטין או חסר ישע.

האב החשוד ברצח והתעללות מובא אזוק להלוויה
האב החשוד

בדיון אמרה נציגת המשטרה כי לפי ממצאי החקירה עד כה, "עולה שזה תינוק שהתעללו בו במשך זמן". עוד אמרה כי הנזק נגרם לתינוק לאחר שהוא טולטל ונזרק בידי אביו, "האם הייתה עדה לפגיעה בתינוק בדרך של טלטול והטחתו על הספה מצד האב". האב מצדו טוען שהוא פעל כפי שפעל משום שראה את בנו נחנק.

היא סיפרה שהאב הודה שבאירוע מלפני מספר חודשים הוא "הניח את התינוק באגרסיביות", אך לטענתו הוא לא נפצע. היא אמרה שהם עימתו שני ההורים וכי "האם סיפרה בעימות שהאב 'הקפיץ את התינוק על היד', זה נראה לה חריג והיא צעקה לעברו: 'מה אתה עושה?'". 

בדיון בבית המשפט אמרה השופטת על האם כי "היא סירבה להאמין ולהפנים שבעלה מסוגל לעולל חבלות ולגרום לו לפגיעה שבסופו של דבר הביאה למותו". עוד אמרה כי "התקדמות החקירה מלמדת שהיא הייתה עדה להתעללות ולא עשתה די, עצמה את עיניה והעדיפה לקבל את הסבריו המיתממים שהיו נוחים לה. לא פנתה למשטרה ולא לרווחה שהיא חושדת שהוא מתעלל. כך יצא שבסופו של יום הוא נפטר".