מדוע בחרו הנסיך הארי ומייגן מרקל לחצות את זמנם בין בריטניה דווקא לקנדה עם פרישתם מבית המלוכה? בסאן הבריטי טוענים כי כשהשניים כתבו "צפון אמריקה" כוונתם הייתה ספציפית למדינה זו, לאחר שהשניים שבו לאחרונה מחופשה בת שישה שבועות בה עם בנם, ארצ'י.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

מרקל גרה ועבדה במשך שבע שנים בטורונטו, בתקופה בה שיחקה בסדרה "Suits". בעבר כינתה את העיר "בית שני" לצד לוס אנג'לס בה גדלה, וכי יש לה חברים קנדים רבים. ייתכן וכעת תוביל גם את בעלה ובנהּ לקרוא לעיר בית.

הזוג הודיע אתמול באינסטגרם לוותר על תפקידיו המלכותיים לטובת חיים עצמאיים. בין היתר, משמעות הדבר היא שהשניים יפסיקו לקבל מימון מבית המלוכה, ויתחילו לעבוד לפרנסתם. כל עוד השניים קיבלו קצבה מלכותית, נאסר עליהם לעבוד תמורת משכורת. בעבר שירת הארי כטייס בחיל האוויר, ואילו מרקל עבדה כשחקנית טרם נישואיה.

עם זאת, ספק אם השניים יצליחו באמת לחיות חיים "נורמליים": לדברי ההיסטוריונית פרופ' קייט וויליאמס, המתמחה בבית המלוכה, המהלך המפתיע של השניים צפוי להוביל לאפילו יותר עניין תקשורתי בהם. "הארי ומייגן הם סלבריטאים בינלאומיים", אמרה לרשת BBC. "הארי רק יהפוך למעניין יותר כשאביו, ולאחר מכן אחיו, יהפכו למלכים. הוא תמיד הולך להיות מאוד קרוב למשפחת המלוכה".

השניים עדיין יזדקקו לאבטחה צמודה, ואולי אף ייאלצו לתגבר אותה בתקופה הקרובה לאור העניין ההולך וגובר בהם. עד כה, מימנה ממשלת בריטניה את האבטחה שלהם, אולם לאחר שייצאו לעצמאות יצטרכו לממן את האבטחה דרך קרן הצדקה שהקימו.