הסערה בבית המלוכה הבריטי והודעת פרישתם של הארי ומייגן עוררה סערה בכל רחבי בריטניה, ובחלקים מסוימים גם זעם – אך לא רק שם. היום (חמישי) פורסם טור בעיתון הגדול ביותר בקנדה, המדינה שבה ימוקם המעון העתידי של הזוג המלכותי, אשר קורא לבני הזוג: "אתם פשוט לא רצויים כאן".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

התושבים בקנדה, כך מתברר, לא נותרו אדישים להודעה של בני הזוג, והציבור קרוע בנוגע להצהרה של הארי ומייגן שבכוונתם לעבור למדינה. בפרט, מעוררת סערה שאלת הוצאות האבטחה של בני הזוג, שעדיין לא ברור מכיסם של מי הן יצאו - האם הבריטים ישלמו על האבטחה, משפחת המלוכה באופן אישי, בני הזוג עצמם או דווקא הקנדים מתקציב משלם המיסים.

"אם אתם עדיין רוצים לשמור על הזכויות שלכם כבני משפחת המלוכה אתם לא תהפכו את קנדה לתחנה בדרך" נכתב בטור שפורסם הבוקר. "לא נהפוך למעין חצי בית שאליו תגיעו כשתרצו להתרחק מהצרות שלכם בבריטניה, זה לא יהיה דבר נכון עבורנו הקנדים".

אופיו של הטור הזועם בהחלט ממחיש את הוויכוח שיש במדינה, אך מייגן, שכבר מתגוררת בקנדה ליד בסמוך לאמה בימים אלו, ביחד עם הבן ארצ'י, לא נותנת לפרסומים לעצור אותה. היום היא יצאה למקלט לנשים בסיכון שם היא שוחחה עמן וצולמה.