"נשחט אותך": בעלי מועדון הכדורגל בית"ר ירושלים, משה חוגג, הגיש היום (חמישי) תלונה במשטרה בעקבות כתובות נאצה שרוססו נגדו והודעות המכילות איומים מפורשים על חיי ועל חיי משפחתו. את התלונה הגיש חוגג נגד ארגון "לה פמיליה" והעומדים בראשו בטענה כי הובילו מחאה אלימה נגדו על רקע העסקה שקיים עם השייח' מאיחוד האמירויות, חמד בן ח'ליפה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

"אני לא מפחד ולא אפחד", הצהיר חוגג לאחר הגשת התלונה. "עם זאת, לא אתן לאיומים האלה לעבור לסדר היום. איאבק בכל הכוח במי שחושב שאפשר לאיים על אשתי וילדיי״. בעלי המועדון הבהיר כי בנוסף לתלונה יוגשו גם תביעות אזרחיות בנושא והדגיש: "כל ראשי לה פמיליה ידועים לנו, אני קורא להוריהם להשתלט עליהם לפני שייעצרו וישלמו המון כסף בבית המשפט".

כזכור, בעלי בית"ר ירושלים, משה חוגג, קיבל בתחילת ספטמבר פנייה אישית מבית המלוכה באבו דאבי, שבה הוצעה לו השקעה בקבוצה, כחלק מהנורמליזציה שהושגה בין ישראל לבין איחוד האמירויות. במסגרת העסקה רכש השייח' חמד בן ח'ליפה מאיחוד האמירויות כ-50% מהבעלות על בית"ר ירושלים. במסגרת ההסכם התחייב השייח' להשקיע בקבוצה 300 מיליון שקלים כבר בעשור הקרוב.

במהלך מסיבת עיתונאים שקיימו חוגג ובן ח'ליפה לעשרות עיתונאים בארץ ובעולם, התייחס השייח' האמירתי לסערה הצפויה מול ארגון "לה פמיליה": "אנחנו נענים לאתגר ולא פוחדים מהתנגדות. אנחנו רוצים להוות דוגמא לכך שיהודים וערבים יכולים לשתף פעולה".

כתבות נאצה נגד משה חוגג
כתבות נאצה נגד משה חוגג

עוד הוסיף בן ח'ליפה כי הוא חקר אפשרויות רבות בעקבות הסכמי השלום וחיפש שיתופי פעולה אסטרטגיים. השייח' הדגיש כי "יש לנו אתגר מאוד מעניין במועדון הזה. אנחנו רוצים להשקיע במחלקות הנוער, בתשתיות, וננסה להבין כיצד אנחנו יכולים יחד לקדם את הקבוצה".

במסגרת אותה מסיבת עיתונאים טען חוגג כי אנשים חשבו שמוסלמים ויהודים לא יכולים להסתדר, והמטרה שלו ושל הקבוצה היא להראות את ההפך. "אנחנו רוצים להראות שמוסלמים ויהודים יכולים להשיג ביחד דברים נפלאים", אמר חוגג. ספורט הוא המקום הנפלא להוכיח את זה. אנחנו לא פוחדים מהגזענים. יש לנו תכנית כיצד להתמודד מולם ויש לנו אסטרטגיה".