31702
5 קטעי הווידאו של השבוע | צילום:

תיעודים מיוחדים, קטעי וידאו נדירים, חשיפות ותמונות יוצאות דופן. מדי שבוע יועלו כאן באתר חדשות 2 חמשת קטעי הווידאו הנצפים והמיוחדים של השבוע. בפוליטיקה, בביטחון, בארץ - ובעולם. אז מה אתם אהבתם השבוע?

31687
ניסוי מוצלח ב"חץ" | צילום:

הסתיים ניסוי מוצלח בטיל החץ
מערכת הביטחון ביצעה השבוע ניסוי בשיגור טיל חץ משופר לעבר מטרה המדמה טיל בליסטי אירני מסוג "שיהאב". הניסוי הסתיים בהצלחה מלאה עם השמדת טיל המטרה. שר הביטחון ברק צפה בניסוי מהאוויר במסוקו לאחר שסייר בגבול עזה.

בכירי חמאס מתאמנים בירי (מתוך פורום חמאס) (צילום: מתוך פורום חמאס)
תיעוד מיוחד: הנהגת החמאס - במטווח | צילום: מתוך פורום חמאס

תיעוד מיוחד: הנהגת החמאס - במטווח
קטע וידאו נדיר שפורסם באחד מהפורומים של חמאס באינטרנט, מציג תמונות של בכירי ההנהגה הפוליטית לבושים במדי צבא ומבצעים ירי באמצעי לחימה שונים. בין הבכירים המצולמים: שר הפנים לשעבר של חמאס, שחוסל ב"עופרת יצוקה" - סעיד סיאם, וגם בכיר נוסף - חליל אל-חייה, המבצע ירי טיל אר-פי-ג'י. תמונות נדירות.

ראלי מסוכן (צילום: חדשות 2)
נהג התהפך לתהום - ונשאר בחיים | צילום: חדשות 2

נהג התהפך לתהום - ונשאר בחיים
במהלך מירוץ מכוניות ראלי בפורטוגל הגיעה מכוניתו של יארי מאטי לאטבלה במהירות גבוהה מדי לפניה. התוצאה: רכבו של לאטבלה התהפך ונפל כ-150 מטרים לתוך התהום. באורח נס יצא הנהג עם כמה שריטות בלבד - יופי של מתנה ליום ההולדת שלו. צפו בוידאו שישאיר אתכם פעורי פה.

רכב צה"לי רובוטי (צילום: חדשות 2)
רובוטים בגבול עזה | צילום: חדשות 2

מחשש לחטיפות: רובוטים בגבול עזה
עד עכשיו ראיתם כלים בלתי מאוישים באוויר ובים, מהיום - גם ביבשה. עכשיו הגיע הזמן להכיר את ה"ג'יניוס", פיתוח של אלביט והתעשייה האווירית. הרובוט הקרבי נשלט מרחוק, מעביר תמונות בזמן אמת וגם מכוון את המסוק לפגיעה ישירה במטרה.

31517
עלילות דם לקראת הפסח בעזה | צילום:

חמאס מציג: עלילת דם נוסח 2009
בהצגת תיאטרון שמוצגת בימים אלה בעזה, וגם זכתה להקרנה בטלוויזיה של החמאס, מחדש הארגון את עלילת הדם, לפיה היהודים מצווים לשתות את דם המוסלמים. צפו בקטעים מההצגה המזעזעת.