יו"ר הקואליציה הפורשת עידית סילמן נפגשה עם סגן השר אביר קארה לדון איך יתפצלו מימינה ביום שבו פרשה מהקואליציה, אבל מהר מאוד השיחה התפוצצה - כך פרסמנו אמש (שני) ב"מהדורה המרכזית". בפגישה נכח גם שמוליק סילמן, בעלה של עידית.

סיקור שוטף ב-N12:

באותו יום רביעי שבו עמית סגל פרסם על ההחלטה של עידית סילמן לפרוש מהקואליציה, נפגשו חברי הכנסת סילמן וקארה לפגישה שבה היו אמורים לתכנן ולדבר על האופן שבו הם מתפצלים יחד עם עמיחי שיקלי מימינה.

שמוליק סילמן, בעלה של ח"כ עידית סילמן (צילום: חדשות 12)
שמוליק סילמן, בן זוגה של ח"כ עידית סילמן | צילום: חדשות 12

כעת מתברר ששמוליק סילמן - בן זוגה של עידית סילמן, שנקרא לו בעדינות "אדריכל העזיבה שלה את הקואליציה", גם נכח בפגישה. הצדדים ירדו לפרטים ודיברו על נקודות שאפשר לנסח, ואז התגלעו מחלוקת בין הצדדים. סילמן הבעל שחושב שקארה רוצה שריון בליכוד או הבטחות מסוימות אחרות, אמר לו לבסוף את המשפט הבא: "אני מנהל את פה את העניינים, אתה בידיים שלי עכשיו".

איך נאמר, קארה לא אהב... לא את הטון ולא התוכן - ומכאן הפגישה הסלימה והגיעה לצעקות ולאיומים הדדיים וקארה עזב אותה. משם התחיל סיבוב הפרסה בחזרה לעבר נפתלי בנט, ימינה ושאר הקואליציה. אמש שוחח כבר קארה עם אביגדור ליברמן שר האוצר, וסיכם איתו על החבילה הכלכלית לעצמאיים שכבר סוכם עליה בעבר, ועכשיו גם היא תתוקצב ותקודם.

עידית סילמן, אביר קארה, עמיחי שיקלי (עיבוד: פלאש 90)
עידית סילמן, אביר קארה ועמיחי שיקלי | עיבוד: פלאש 90

כשפנינו לאביר קארה לתגובה, הוא אישר את הדברים, אבל סיפר ששמוליק סילמן התנצל וכי הוא עדיין פתוח ורוצה שיתוף פעולה עם עידית סילמן ועמיחי שיקלי.

שמוליק סילמן מסר בתגובה: אני הייתי רק הנהג של רעייתי לאותה פגישה, לא היו דברים מעולם.