הסערה – וההתנצלות: העיתונאי ושדרן הרדיו ינון מגל קרא אתמול (שני) במהלך שידור התוכנית של בן כספית ושלו בתחנת הרדיו 103FM לפעול באלימות נגד מבקריו של ראש הממשלה בתקשורת. היום, הוא חזר בו מדבריו, והבהיר: "דבריי היו דאחקה, בדיחה, סאטירה, ואני מתנצל". בתחנה התנערו מההתבטאות: "רואים בחומרה כל ניסיון הסתה לפגיעה בעיתונאים".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

במהלך התוכנית אתמול אמר מגל כי יש לירות בנשק אוטומטי בעיתונאים שמבקרים את ראש הממשלה: "אני במקומו (של נתניהו) הייתי מוציא תת מקלע ויורה". הוא הוסיף: "צרורות כמו ברמבו, עם השרשראות שיורד, כל העיתונאים ששנים צולבים אותו, כל יום שישי, צרורות". בעקבות דבריו החריפים, המשטרה הודיעה כי תפנה ליועמ"ש על מנת שיקבע אם יש מקום לפתוח בחקירה נגד מגל.

היום, כאמור, מגל פתח את תוכניתו עם ההתנצלות: "היה אתמול קטע שעורר סערה. אני רוצה להבהיר, והבהרתי גם אתמול מיד אחרי השידור – שזו סאטירה, זו בדיחה, ואני מתנצל עליה". הוא הדגיש כי "אני לא קורא לנקוט באלימות מכל סוג, ויוצא נגד כל אירוע אלים – משמאל ומימין". מגל טען כי "היה לי ברור שיבינו שזו דאחקה, ואם זה לא היה ברור – אז אני מבהיר שוב את הדברים".

לאחר שידור הדברים אתמול, בתחנת הרדיו 103FM הבהירו: "רואים בחומרה כל ניסיון הסתה לפגיעה בעיתונאים ובחופש הביטוי והפעולה המלא שלהם. להתבטאויות מסוג זה, גם אם נאמרות בבדיחות הדעת, אין מקום בשידורינו".