קריאה לאלימות בשידור חי? במהלך השידור היום (שני) של תוכנית הרדיו של העיתונאים ינון מגל ובן כספית, אמר מגל כי אם היה במקומו של ראש הממשלה נתניהו הוא היה פותח באש מנשק אוטומטי על העיתונאים שמבקרים אותו. "בך לא, אבל בכל השאר, יורה - צרורות כמו ברמבו", אמר מגל שלאחר מכן הסביר: "זה היה קטע סאטירי – כמו שבארץ נהדרת עושים סאטירה".

 

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

מגל וכספית, שמשדרים תוכנית יומית בתחנת הרדיו 103FM, התייחסו לביקורת שמופנית לעבר נתניהו בשלל הנושאים. לפתע, טען מגל שאם הוא היה נתניהו הוא היה יורה בכל אותם עיתונאים שמבקרים את ראש הממשלה.

 

"אני במקומו כבר מזמן הייתי מוציא תת מקלע ויורה ב...לא רוצה להגיד שהייתי יורה בכולכם, בך לא, אבל בכל השאר, יורה", טען. "צרורות כמו ברמבו, עם השרשראות שיורד, כל העיתונאים ששנים צולבים אותו, כל יום שישי, צרורות". בשלב הזה החל מגל לחקות את הרעש שיוצא בזמן ירי מנשק אוטומטי והוסיף: "רימונים – 21, 22, 23 פוצץ".

מיד לאחר הדברים, פנה אליו שותפו לתוכנית בן כספית ועימת אותו עם הדברים שאמר. "בוא נשחזר מה שתית ואכלת מהבוקר - אני גם רוצה", אמר. "אני לא יודע אם שמעת את עצמך, אבל אתה קראת עכשיו, זחוח ומבסוט, אתה קראת עכשיו לרצוח את העיתונאים שצולבים את ראש הממשלה".

בשלב זה הגיב מגל, וביטל את הטענות של כספית ואמר: "זה היה קטע סאטירי כמו שבארץ נהדרת..עושים סאטירה". בשיחה מאוחרת יותר עם N12, חזר מגל על קו ההגנה: "זו הייתה בדיחה, אמרתי ישר, זו הייתה סאטירה. דיי נו, תפסיקו, אתם מעייפים".

המשטרה הודיעה בעקבות הדברים שתפנה ליועמ"ש כדי שיחליט אם יש מקום לפתוח בחקירה נגד העיתונאי.