פרז הילטון
פרז הילטון. ארכיון | צילום: רויטרס

הבלוגר האמריקני המפורסם פרז הילטון, שבדרך כלל כותב על סלבריטאים, מצלם אותם ובעיקר עושה להם בושות בפומבי, הפך כבר מזמן להיות סלבריטי בעצמו. ועם יותר מ-5,000 עדכונים בטוויטר ויותר ממיליון עוקבים באתר, הוא גם אחד הטוויטריסטים הפופולריים והפעילים. אז מה הפלא שלאחר שהוא הותקף, לטענתו על ידי אחד מחברי להקת ה"בלאק אייד פיז", הזעיק הילטון את המשטרה דרך טוויטר?

"אני בהלם. אני זקוק למשטרה דחוף. בבקשה תגיעו למלון המטרופוליטן סוהו עכשיו. בבקשה", כך פתח הילטון שורה של עדכונים באתר טוויטר, על כך שהותקף הבוקר (שעון ישראל).

העדכון הבא כבר היה יותר מפורט: "הותקפתי על ידי וויל איי.אם מהבלאק אייד פיז ושומרי הראש שלו. אני מדמם. בבקשה, אני צריך להגיש תלונה במשטרה. זו לא בדיחה".

עדיין מחכה

"עדיין מחכה למשטרה. הדימום נפסק. אני צריך לתעד את זה. בבקשה, האם המשטרה יכולה להגיע למלון הסוהו מט?", כתב הילטון בעדכון הבא, בהפרש של שניות מקודמו.

הילטון ממשיך ומספר כי התקשר לעורך הדין שלו, ולבסוף גם הרים טלפון למשטרה - כנראה שמשטרת טורונטו עדיין לא עוקבת אחריו בטוויטר. "המשטרה כאן עכשיו", כתב להמונים שכנראה הציפו את קווי הטלפון של תחנת המשטרה המקומית בניסיון להציל את הבלוגר האהוב עליהם.

"תודה", הוסיף. "בבקשה תפסיקו להתקשר אליהם. תודה לכולכם מעומק לבי על הדאגה. המשטרה חוקרת את התקיפה עכשיו. עשיתי את הדבר הנכון כשדיווחתי על כך. לא אדבר על זה עוד. עכשיו זה בידי הרשויות".

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?