שינוי במדיניות סגירת חשבונות באינסטגרם (צילום: חדשות)
אינסטגרם עומדת להשתנות? | צילום: חדשות

אינסטגרם החלה לשחרר עדכון תוכנה שמשנה את כל חוקי המשחק - והמשתמשים זועמים. מאז שהוקמה השימוש ביישומון התמונות היה דיי אותו הדבר, המשתמש גולל מלמלה למטה ונחשף לתוכן של האנשים אחריהם הוא עוקב. אבל עם העדכון החדש שיצא משתמשים החלו לדווח כי במפתיע הכל השתנה והגלילה הפכה אצלם אנכית משמאל לימין.

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות

החברה מאחורי הרשת הפופולרית החלה לבדוק את האפשרות לגלילה לצדדים כבר באוקטובר, אך כעת נראה שהתפוצה לשינוי הרדיקלי הרבה יותר רחבה. הגרסה החדשה מציגה כל פוסט בפיד כעמוד בודד ולא חלק מזרם בלתי פוסק של תוכן - כפי שנהוג באפשרות "הסטורי" הפופולרית.

כחלק מהשינוי, שמה החברה דגש רב יותר על אזור התגובות. שכן מתחת לכל תמונה התפנה מקום רב במקום. השינוי המהותי לא השפיע על עמודי הפרופילים של משתמשי הרשת החברתית, שם הכל נשאר כפי שהיה.

אדם מוסרי, העומד בראש אינסטגרם, מיהר להבהיר כי השינוי המשמעותי ברשת החברתית היה אמור לצאת "לקבוצת בדיקה קטנה", אך "השינוי נשלח לכמות רחבה יותר משציפינו". מנגד דובר פייסבוק, אליה משתייכת אינסטגרם, סתר את הדברים: "בגלל תקלה משתמשים החלו לקבל את השינוי בפיד. התקלה תוקנה והפיד חזר לקדמותו - מתנצלים".

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו