העתיד של הסמארטפונים?
העתיד של הסמארטפונים? | צילום: חדשות

סמארטפון מתקפל ושלושה דגמי גלקסי 10: ענקית הטכנולוגיה סמסונג השיקה אמש (רביעי) את הדור הבא של מכשירי הדגל שלה, כשגולת הכותרת הייתה המכשיר הנייד המתקפל הראשון של החברה ה-" Galaxy Fold". עם המכשירים החדשים מגיע תג מחיר כבד בין 900 דולרים לאלפיים.

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות

את האירוע בסן פרנסיסקו פתח המכשיר המסקרן ביותר שנראה הערב על הבמה - הטלפון המתקפל. במצב פרוס, מגיע המכשיר לגודל של טאבלט 7.3 אינטש וכשהוא מקופל המסך פעיל בגודל 4.6 אינטש. בחברה הציגו את המכשיר כשהוא מריץ שלוש אפליקציות במקביל על המסך הגדול.

על פי החברה, במכשיר החדשני שתי סוללות - אחת בכל חלק מתקפל, שישה חיישני מצלמה וזיכרון פנימי המתחיל ב-512 ג'יגה בייט. אבל - עם החדשנות מגיע מחיר כבד, ה"פולד" יגיע במחיר התחלתי של 1890 דולרים - פי שניים מהגלקסי היקר ביותר שהושק.

וכך נראה הטלפון המתחרה - של סמסונג
טלפון שהוא גם טאבלט | צילום: חדשות

בנוסף, ציינו בסמסונג עשר שנים מאז השקת הסמארטפון הגלקסי S הראשון. השנה כפי, שאפל הציגו בשנה שעברה, עברה החברה לשיטת שלושה טלפונים - גלקסי 10 פלוס, גלקסי 10 רגיל וגלקסי 10E - הזול מבין השלושה.

לשלישיית המכשירים טכנולוגיית מסך חדשה כאשר המצלמה הקדמית מופיעה בתוך "חור" במסך. כמו כן, כל המכשירים מגיעים עם חיישן טביעת אצבע מובנה בתוך המסך, ושלוש מצלמות אחוריות. בפעם הראשונה תאפשר סמסונג לשדרג את מכשיר הפלוס לזיכרון של עד טרהבייט, יותר ממרבית המחשבים הניידים בשוק.

שלוש מצלמות אחוריות
שלוש מצלמות אחוריות | צילום: חדשות

מכשיר ה-S10E, שאמור להיות הידידותי ביותר לכיס יגיע במחיר התחלתי של 750 דולרים עבור מסך 5.8 אינטש. אחריו, הגלקסי 10 הסטנדרטי ב-900 דולרים עבור מסך 6.1 אינטש, שלוש מצלמות אחוריות ואחת קדמית. לבסוף המכשיר היקר מבין השלושה, ה-10 פלוס עם 6.4 אינטש מסך, שלוש מצלמות אחוריות גם הוא ושתי מצלמות קדמיות. כל המכשירים יגיעו עם שקע לאוזניות - דבר נדיר בעולם הסמארטפונים בימינו.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו