רגע לפני שבנק לאומי מציג את הדוחות הכספיים עם רווחי העתק, רקפת רוסק עמינח מנכ"לית הבנק מציגה את גרסתה לקרן מרציאנו "במהדורה המרכזית", מספרת על האיומים על בנותיה ועונה לביקורת הציבורית נגד הבנקים.

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות

"עשיתי מה שכל הורה היה עושה אם היו פוגעים בילדים שלו", התייחסה רוסק עמינח למשפט שהיא מנהלת נגד הפעיל החברתי ברק כהן שמואשם בהטרדתה. "הלכו אחריהן לבית הספר, שום מחאה לגיטימית לא מצדיקה פגיעה בפרטיות של הילדים".

מנכ"לית בנק לאומי סיפרה על השילוב בין חיי משפחה לקריירה: "תמיד הייתי זמינה לילדים בעבודה ועם הילדים לעבודה, מעולם לא הרכבתי פאזל בלי להציץ בפלאפון אך גם לא ניהלתי ישיבה בלי להציץ בו".

ביקורת קשה נשמעת בכל פעם שבנק לאומי ואחרים פועלים למחיקת חובות לטייקונים ואנשי עסקים החייבים עשרות ומאות מיליונים. "אנחנו עוזרים רק לכאלה שאין להם, פישמן ואחרים לא זכו לרחמים", משיבה מנכ"לית הבנק לביקורת נגדה אך מסרבת להתייחס לשאלה על "התספורת" שעשה הבנק לאיש העסקים אליעזר פישמן שחובו לבנק נאמד בעשרות מיליוני שקלים. "אנחנו עוסקים בנושא מאוד רגיש. אנחנו מנסים לעזור לאנשים לעבור את התקופה הקשה אבל יש לנו תפקיד".

"סגרנו 15 סניפים בשנה האחרונה", משיבה רוסק עמינח לתרעומת על המעבר לסניפים דיגיטליים. "כל אחד מקבל את השירות שמתאים לו והלקוחות מאוד מרוצים".