פרסום ראשון: מסעדת "קוקו במבינו" שהקים השף טום אביב סוגרת דלתות בשבת הקרובה, לאחר 5 וחצי שנות פעילות, כך פרסמנו הערב (חמישי) לראשונה. "היא הייתה סופר-מגניבה, סופר-כיפית, ומאוד נהנינו לעשות אותה", סיפר הבעלים אורי רז, והוסיף כי הוא מקווה להודיע בקרוב על המקום החדש שייפתח. 

עוד הוסיף רז, כי המסעדה שבבעלתו "הצליחה לעשות חוויה אחרת. קיבלנו פרגון מטורף מהקהל, אבל הבנו יחד שאנחנו מחפשים עכשיו כיוונים שונים, ורוצים לתת להם את הפוקוס ותשומת הלב שכל מסעדן צריך להעניק למקומות שלו ביומיום. ממשיכים הלאה באהבה, ותוך כמה שבועות כבר נוכל להודיע על המקום החדש שייפתח במקומה".

הקבוצה שאליה שייכת המסעדה ואביב כבר פירקו את שיתוף הפעולה. בהמשך להודעה על סגירת המסעדה נמסר מטעם אביב כי הוא מתמקד כעת בעשייה ובהתפתחות מעבר לים. אביב כבר זמן רב לא פעיל במסעדת קוקו במבינו ובכלל בישראל.

לפני שנה וחצי, נעצר השף אביב מחוץ לאותה מסעדה לאחר שתקף אדם שלכאורה התעלל בכלבו. הוא הואשם בתקיפה ונשפט למשך 3 שנים וחצי על תנאי לאחר שהודה במסגרת הסדר טיעון.

המקרה שבו הסתבך אביב, התרחש בחודש נובמבר 2021, אז מ', עובדת במסעדה שאז עוד הייתה בבעלותו, הבחינה בצעיר בשם יעקב דגו כשהוא בועט בכלבו והזעיקה עזרה. על פי החשד, מי שהגיע מיד למקום היה אביב, שהבחין בדגו עומד בסמוך לשוטרים שהגיעו לזירת האירוע. על פי כתב האישום, אביב החל לזעום על דגו שהתעלל בכלבו, הכה אותו בפניו וקילל אותו. על פי עדים שנכחו במקום אביב תקף את דגו לעיני השוטרים ואלה עצרו אותו לחקירה.