הסכם הנורמליזציה המתגבש עם איחוד האמירויות מתחיל לתת פירות, כאשר במקביל לביקור המדיני באבו דאבי, יוכלו כבר מהיום (שלישי) בעלי אזרחות ישראלית להזמין טיסה בחברת התעופה המקומית. הסוכנות הודיעה שתאפשר לנוסעים ישראלים לטוס במטוסי איתיחאד איירוויז, אך בינתיים ללא המראות או נחיתות בנתב"ג.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

חברת התעופה של איחוד האמירויות תציע את טיסותיה לנוסעים מישראל באמצעות סוכנות הנסיעות טל תעופה, וליעדים רבים במזרח התיכון, אסיה, אוסטרליה – כ-80 יעדים בסך הכל.

שיתוף הפעולה בין אתיחאד לטל תעופה נוצר במענה לדרישה ההולכת וגוברת לנסיעות בין שתי המדינות ובמקביל לחזרת טיסות החברה לפעילות במהלך יולי ואוגוסט, כאשר הגבלות הקורונה מוסרות בהדרגה ויעדים חדשים נפתחים למבקרים.

איתיחאד (צילום: M101Studio, shutterstock)
צילום: M101Studio, shutterstock
איתיחאד (צילום: M101Studio, shutterstock)
צילום: M101Studio, shutterstock
איתיחאד איירליינס (צילום: etihad.com)
מיני בר וטלוויזיה 32 אינץ' | צילום: etihad.com

בעקבות ההודעה המרגשת של חברת הנסיעות הישראלית, ניסינו לרכוש כרטיסי טיסה - ואלה התשובות המפתיעות שקיבלנו מנציגי שירות הלקוחות‎:

מנהלת שירות לקוחות: "אתה עובד עלי? עדיין אין אותם בארץ. ברגע שיהיו אני מניחה שתוכל למצוא אותם באתר אינטרנט. תן לי לבדוק עם ההנהלה ואחזור אליך".

נציג שירות טל תעופה: "כרגע המחירים הם לא ישירים מת"א כי עדיין אין את זה, עובדים על זה. המחירים הם לכרטיסים מאירופה ומאירופה לדובאי. אני לא יודע להגיד לך אם אפשרי עם דרכון ישראלי, אני אבדוק. זה עוד טרי וחדש".

דקות מאוחר יותר, מנהלת שירות לקוחות טל תעופה חזרה עם תשובה אחרת: "אתה צדקת אני לא ידעתי. אנחנו מוכרים כרטיסים של אתיחאד, תתקשר למוקד ההזמנות, אבל כרגע אין לך מה להתקשר כי יגידו לך להתקשר עוד כמה ימים".

נציג שירות לקוחות של טל תעופה שחזר אלינו אחרי בירורים: "ישראלים כרגע עוד לא יכולים בכלל, זה בהליכים בירוקרטים לפתירת הנושא הזה. הדבר החדש הוא שמעכשיו אפשר יהיה לכרטס בארץ את אתיחאד".‎

איתיחאד (צילום: M101Studio, shutterstock)
צילום: M101Studio, shutterstock
איתיחאד איירווייז (צילום: 123rf)
איתיחאד איירווייז | צילום: 123rf
איתיחאד איירליינס (צילום: etihad.com)
במחיר זעום של 20 אלף דולר בכיוון אחד | צילום: etihad.com

חברת התעופה של איחוד אמירויות נחשבת לאחד ממותגי הטיסות הנחשקים בעולם, היא נוסדה בשנת 2003 וטסה ללמעלה מ-80 יעדים ברחבי העולם. ברשותה כ-100 מטוסי בואינג ואיירבוס. בשנים האחרונות החברה זכתה בפרסים רבים.

"ישנה עלייה בדרישה מהשוק הישראלי ורצון לחזור לטוס", אמר ניסים סגיס, סמנכ"ל מסחר בטל תעופה. "אנו נרגשים לשתף פעולה עם שותפינו החדשים ולהציע לנוסעים מישראל את האפשרות לחוות את חווית השרות המפורסם של אתיחאד".