כ-150 איש הגיעו היום (שישי) בשעות הצהריים למפגן העוז שמקיים "מסדר הדר", להשבת גופותיהם של הלוחמים הדר גולדין ואורון שאול, ז"ל, זה השבוע ה-27 באנדרטת "חץ שחור" מול עזה. במהלך המפגן התבטא אלוף במילואים חגי טופולנסקי וטען: "נכשלנו במשימת השבתם".

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

טופולנסקי, ששירת כראש אגף כוח אדם בצה"ל בזמן חטיפתם של הדר גולדין ואורון שאול התייחס במהלך המפגן שנערך על הגבול לעובדה שארבע שנים מאז המבצע עדיין לא הושבו גופותיהם. "כפי שאנו שולחים חיילים לשדה הקרב, כך אנו מחויבים להשיבם - ועד כה נכשלנו במשימה".

"אם הייתי חושב שעשינו את הכל, או שנגמרה לנו התחמושת בהקשר הזה, אז אולי הייתי מרגיש יותר נח. אבל אני מרגיש שאפשר וצריך לעשות יותר", המשיך האלוף במילואים. אם לא נחזיר את הדר ואורון - מה יחשבו החיילים הבאים? איך נסביר להם שהם צריכים לצאת לשדה הקרב?".

אביו של הדר, שמחה גולדין נאם אף הוא באירוע ותקף את התנהלות ראש הממשלה מול עזה. "הוא נותן מתנות לחמאס שהופכות אותנו לפראיירים", טען. "ישראל מכפילה את כמויות המים והסולר לעזה, מאפשרת הכנסת מיליוני דולרים באמצעות הקטרים ולא דורשת את השבתם של הדר ואורון בתמורה. אל תפחידו אותנו במלחמות, הלחץ על החמאס לא יביא מלחמה אלא ימנע מלחמה".