גבר אותר דקור בי-ם; הרקע נבדק (צילום: דוד אלימלך/TPS, חדשות)
גבר אותר דקור בי-ם; הרקע נבדק | צילום: דוד אלימלך/TPS, חדשות

גבר בשנות ה-40 לחייו נדקר הבוקר (ראשון) ונפצע באורח קשה בשכונת גילה בירושלים. הוא טופל בזירה על ידי צוות מד"א שייצב את מצבו ופינה אותו לבית החולים שערי צדק בעיר. המשטרה עצרה 4 חשודים במעשה, וחקירת האירוע שהצביעה כי מדובר באירוע על רקע פלילי.

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות 

הדיווח על הדקירה ברחוב הגננת בשכונה הירושלמית התקבל במוקד 101 של מד"א בשעה 07:05. חובשים ופרמדיקים מצאו את הגבר כשהוא סובל מפצעי דקירה בפלג גופו העליון ופינו אותו לבית החולים שערי צדק כשמצבו הוגדר תחילה בינוני. עם קבלת הפצוע בבית החולים נמסר שמדובר בגבר בן 43 שסובל מכמה דקירות ומצבו מוגדר קשה.

זירת פיגוע הדקירה בירושלים (צילום: דוד אלימלך/TPS, חדשות)
צילום: דוד אלימלך/TPS, חדשות

חובש בכיר במד"א אליהו אלמליח שטיפל בפצוע סיפר: "כשהגעתי למקום ראיתי גבר כבן 50 יושב כשהוא נשען על הגדר בהכרה מעורפלת. הוא סבל ממספר פצעי דקירה בפלג גופו העליון. הענקתי לו טיפול רפואי מציל חיים שכלל עצירת דימומים. העלנו אותו לניידת טיפול נמרץ ופינינו אותו במהירות לבי"ח כשמצבו בינוני".

הפצוע אמר שנדקר על ידי בין מיעוטים. הדוקר נמלט מהזירה והמשטרה פתחה בסריקות נרחבות לאיתורו. במקביל, חוקרי המשטרה גם פתחו בחקירת האירוע שממנה עולה החשד שמדובר באירוע פלילי ולא בפיגוע. לאחר כמה שעות הודיעה המשטרה שעצרה 4 חשודים תושבי העיר בשנות ה-20 וה-30 לחייהם.