אלכס דבורסקי (מימין) ואחיו (צילום: באדיבות המשפחה, חדשות)
אלכס דבורסקי (מימין) ואחיו | צילום: באדיבות המשפחה, חדשות

שיפור במצבו של החייל אלכסנדר דבורסקי שנפצע באורח קשה מאוד בפיגוע באריאל: מבית החולים בילינסון בפתח תקווה שבו הוא מאושפז, נמסר הבוקר (שלישי) כי אלכס יצא מסכנת חיים מיידית. עוד נמסר מבית החולים כי הוא נמצא בהכרה מלאה, נושם בכוחות עצמו ומתקשר עם הצוות. יחד עם זאת, מצב ועדיין מוגדר בינוני-קשה.

 כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות

בתוך כך, כוחות הביטחון ממשיכים במצוד אחר המחבל עמר אבו-לילא, בן 18 מהכפר א-זוויאה שבצפון השומרון הסמוך לקלקיליה. אבו-לילא ביצע את הפיגועים בצומת אריאל ובצומת גיתי אבישר לפני יומיים. שלשום בשעות הלילה, כוחות הביטחון ביצעו סריקות נרחבות בכפר שממנו יצא המחבל.

נאבק עם המחבל, סמ"ר גל קיידאן (צילום: באדיבות המשפחה, חדשות)
סמ"ר גל קיידאן ז"ל | צילום: באדיבות המשפחה, חדשות

אתמול מיפו כוחות צה"ל את ביתו לקראת הריסה ועצרו את אביו ואחיו. בני משפחתו של המחבל חשודים שסייעו לו או לפחות ידעו על כוונותיו ולא מנעו ממנו לבצע את הפיגוע.

הרב אחיעד אטינגר ז"ל (צילום: נדב גולדשטיין/TPS, חדשות)
הרב אחיעד אטינגר ז"ל | צילום: נדב גולדשטיין/TPS, חדשות

בפיגוע המשולב נרצחו החייל סמ"ר גל קיידאן בן 19 מבאר שבע, לוחם בגדוד תותחנים 334 בחטיבת "האש" והרב אחיעד אטינגר, אב ל-12 מעלי, שנפצע אנושות ומת מפצעיו בבית החולים. הפיגוע אירע ביום ראשון סמוך לשעה 11:45 בבוקר כשהמחבל הפלסטיני הגיע לצומת המרכזית באריאל, דקר חייל, חטף את נשקו וירה בנוספים תוך כדי שהוא נמלט מהזירה לעבר צומת גיתי-אבישר הסמוך.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו