כך פעלו המסתערבים באוניברסיטה ברמאללה: תיעוד נוסף של פעילות לוחמי יחידת המסתערבים של משמר הגבול מתפרסם היום (חמישי), לאחר שאתמול עצרו הלוחמים מבוקש באוניברסיטת ביר זית החשוד במעורבות בפעילות טרור. במג"ב דחו את הדיווחים והבהירו כי בניגוד לטענות, פעילות הלוחמים לא כללה שימוש בכיסוי עיתונאי.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

לוחמי היחידה המיוחדת של מג"ב עצרו אתמול את המבוקש בתוך הקמפוס של האוניברסיטה הפלסטינית שנמצאת מצפון לרמאללה. מדיווחים שהופצו ברשתות החברתיות נטען כי הצוות פעל בתוך הקמפוס ונטמע בקרב הסטודנטים תוך שהוא מסתווה כצוות של עיתונאים, אך במג"ב דחו בתוקף את הטענות.

בהודעת מג"ב שפורסמה היום נמסר כי "ההיטמעות לא כללה כל שימוש בכיסוי עיתונאי זה או אחר" והופץ תיעוד של הלוחמים מתהלכים ברחבי הקמפוס ללא מפריע. הם פעלו במתחם האוניברסיטה עד שאיתרו את החשוד, ולאחר שעצרו אותו העבירו אותו לחקירת כוחות הביטחון.

"כזרוע המבצעית הארוכה של משטרת ישראל, נמשיך לפעול ביחד עם יתר גופי הביטחון השונים למען אבטחת אזרחי מדינת ישראל בכל זמן ובכל מקום", נמסר. "הלוחמים מסכנים את חייהם מדי יום בפעילויות מורכבות שלא פעם מצריכות תעוזה, הסתערבות ואומץ לב".