התחזו לעיתונאים - ועצרו עם נשקים שלופים: מעצר שביצעו כוחות מסתערבים של מג"ב ברמאללה תועד והופץ בכלי תקשורת פלסטיניים. בתיעוד נראים המסתערבים, שהתחפשו לצוות צילום, עוצרים את המבוקש - יו"ר מועצת התלמידים של אוניברסיטת ביר זית.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

בתיעוד נראית קבוצה גדולה של מסתערבים שהקיפה את החשוד מכל עבר: הלוחמים משתלטים על החשוד ואף בועטים בו - ואז גוררים אותו מהמקום תוך שנשמעות יריות ברקע.

על פי עדי ראייה שהיו במקום, המסתערבים התחזו לצוות צילום שהגיע עם ציוד מלא והחל לראיין את החשוד. "אחד האנשים הזמין אותו והציג את עצמו כעיתונאי, נראה כמו עיתונאי עם מצלמה וכל זה", סיפר סטודנט שהיה עד לאירוע. "בתוך כמה שניות ארבעה אנשים או יותר מכך ביצעו את המעצר".

רגעי המעצר (צילום: תיעוד שפרסמו הפלסטינים)
מתוך התיעוד | צילום: תיעוד שפרסמו הפלסטינים

בסיום התיעוד נראים הלוחמים כשהם יוצאים מהמקום תוך שהם מלווים בכוחות צה"ל שסיפקו להם הגנה. במקביל נראים צעירים פלסטיניים שהחלו בהפרות סדר מיידים אבנים לעבר הלוחמים.

לפי התיעוד והדיווחים בתקשורת הפלסטינית, הפעילות שהסתיימה במעצר - בסגנון "פאודה" - הצליחה להפתיע את הנוכחים במקום וגם את כוחות האבטחה. מספר פלסטינים השליכו חפצים לעבר הלוחמים, אך לא בוצעה כלפיהם תקיפה בנשק חם.