אלדד יניב הודיע הערב (שבת) כי הקים רשימה חדשה שתשתתף בבחירות בשנה הקרובה. בציוץ בחשבון הטוויטר שלו כתב יניב: "הגיע הרגע לאנשים חדשים ואמיתיים להנהגת המדינה". בין השמות שייצטרפו ליניב ברשימה החדשה שרצה תחת השם "תנועת המחאה" נמצאת דינה דיין שפרשה ממפלגת העבודה.

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות

"בגלל שנלחמנו שנתיים ברחובות", מתחיל הסרטון בו הציג הפעיל את מפלגתו, "בגלל שאנחנו חולים על המדינה הזו - בגלל שכל הפוליטיקאים הישנים והמושחתים צריכים לעוף הביתה".

בחודש מרס הודיע יניב במהלך ריאיון ברדיו כי החליט לעזוב את מפלגת העבודה. "לא מנהלים מאבק עם הידיים בכיסים, הצמרת של המפלגה יותר מדי מחוברת לכיסא", הוא אמר לעמית סגל וירון דקל בגלי צה"ל.

ההחלטה הגיעה על רקע הדיווחים לפיהן ראשי המחנה הציוני תיאמו עמדות עם חלקים בקואליציה כדי שהבחירות לא יתקיימו ב-26 ביוני 2018, ועשו זאת בתיאום ומאחורי גבו של יו"ר המפלגה, אבי גבאי: "אני כל כך נסער מן הסיפור הזה", כתב יניב. "נשבר הלב, שנה אנחנו נאבקים ברחובות שהוא ילך, שהוא יצא לנבצרות, שהוא יתפטר, שהוא ילך לבחירות - והנה בתרגיל מסריח ברגע החברים שלנו אנשים שאנחנו אוהבים מוכרים הכול. מוכרים אותנו. למות".‎

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו