ח"כ חזן ממשיך להסתבך - והפעם מגיעות תלונות נגדו גם מתוך מפלגתו שלו: אחרי שהתעמת עם כמה חברי כנסת, עכשיו גם מנהלת סיעת הליכוד יוצאת נגד חזן וטוענת שאיים עליה - כך אנו מפרסמים הערב (חמישי) לראשונה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק 

עליזה בראשי היא אחת הנשים החזקות בכנסת ומשמשת כמנהלת סיעת הליכוד - זו שדואגת לכך שחברי הכנסת יגיעו להצבעות בזמן. שלשום ביקש חזן מהצוות של בראשי להתקזז עם חבר כנסת אחר כדי שיוכל להיעדר מההצבעה - אלא שבראשי הודיעה לו שזה באחריותו.

התלוננה על חזן. עליזה בראשי (צילום: חדשות 2)
התלוננה על חזן. עליזה בראשי | צילום: חדשות 2בתגובה, השיב לה ח"כ חזן - כך לטענתה: "את עובדת אצלי ותמצאי לי קיזוז. מי את חושבת את עצמך? חתיכת בסטיונרית, את אפס. את שום דבר, את אחרונת העובדות כאן". בראשי לא הגיבה לאמירותיו - וחזן עזב את המקום. כעבור זמן קצר הוא חזר עם קצין הכנסת לצדו וטען שהיא מפריעה לו לתפקד. באופן חריג ביותר, החליטה בראשי להתלונן לוועדת האתיקה נגד חבר כנסת מהסיעה שלה, בטענה שחזן איים עליה וניסה להשפיל אותה.

מסר את הקלטות, ח"כ דוד ביטן (צילום: מרים אלסטר, פלאש 90, חדשות)
חזן הסתבך עם עוזריו? ח"כ ביטן | צילום: מרים אלסטר, פלאש 90, חדשות

עוזריו של ח"כ ביטן טוענים: "איים כי לא קיבל ראשות ועדה"

אלא שזו לא התקרית החריגה שאירעה השבוע בכנסת בה חזן היה מעורב. עוזריו של יו"ר הקואליציה, ח"כ דוד ביטן, התלוננו לקצין הכנסת שחזן איים עליהם, כשהרקע הוא סירובו של ביטן למנות את חזן לראש ועדה בכנסת. חזן טוען שהוא זה שהתלונן נגדם לאחר שאחד מהם קילל אותו ואיים עליו.זו לא הפעם הראשונה, כאמור, בה ח"כ חזן מסתבך עם חברי כנסת: בנובמבר האחרון לעג חזן לח"כ קארין אלהרר בשל נכותה והאשים אותה בכך שחבר כנסת אחר הצביע במקומה - מה שהוביל להשעייתו לחודש.תקרית ידועה נוספת היא זו שאירעה בחניון המשכן בינואר האחרון, בה התכתש עם ח"כ איילת נחמיאס-ורבין, לאחר שלטענתה הוא כינה אותה "תת אדם". חזן משוכנע שגם הפעם יתבררו שלל התלונות כמופרכות וכי ועדת האתיקה, שכבר מכירה אותו מקרוב, היא זו שתשפוט.