בנו של רה
בנו של רה"מ, יאיר נתניהו (ארכיון) | צילום: פלאש 90, חדשות

חבר הכנסת איציק שמולי התייחס אתמול לפרסום הראשון של דפנה ליאל בנוגע לדברי נתניהו על חוק החסינות ותקף בחריפות את היוזמה. יאיר נתניהו הגיב לו במספר ציוצים ובין השניים התפתח ויכוח סוער שנגרר עד היום (חמישי). במהלך הויכוח החריף נתניהו הבן האשים את שמולי בהצבעה נגד חוק פרסום הטבק והוסיף: "אתה לא רוצה שאני יספר לך איזה חבר בכיר מהמפלגה שלך ראיתי שם בפעם היחידה שהייתי בפוסיקט".

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו 

"תגיד למה הצבעת נגד חוק פרסום הטבק בתקשורת הכתובה?", כתב יאיר נתניהו. "חוק שהיה גורם הפסד של מליונים לידיעות. תסביר לנו למה נראה לך לנכון לפרסם מוצרי טבק בעיתון??". בתגובה שמולי כתב: "תבדוק את העובדות קשקשן ועל הדרך ספר לנו למה נראה לך שאנחנו צריכים לשלם לך על מאבטחים שילוו אותך למועדון חשפנות".

"אני מאובטח על פי החלטת שב"כ ועל פי רמת איומים", השיב יאיר. "ארדואן הסית נגדי בפני מיליוני מוסלמים לא מזמן, שאני אחראי לטבח המוסלמים בניו זילנד. עכשיו תגיד אתה - האם אפשרת החרגה לפרסם מוצרי עישון בעיתונות הכתובה, מה שמכניס מיליונים לנוני בתמורה לסיקור חיובי? הלו? יש תשובה? מחכה לתדרוך מהבוס נוני?".

שמולי ענה בחריפות וצייץ: "גם קשקשן וגם שקרן. התקרית עם ארדואן היתה במרץ 2019, הקלטת הלוהטת שלך עוד הרבה קודם. אז שוב - למה נראה לך שעם ישראל צריך לממן לך אבטחה וליווי במאורות זנות? ולשאלתך - תתפלא, לא כולם רוקמים מזימות ועסקאות שוחד בתקשורת כמו אביך. יש כאלה שפשוט עומדים מולו בניסיון השיטתי שלו לפרק אותה". ‎

שמולי:
ח"כ מהעבודה, איציק שמולי (ארכיון) | צילום: יונתן זינדל, פלאש 90, חדשות

יאיר נתניהו: "אתה לא עונה מה היה האינטרס שלך להחריג את האיסור פרסום עישון מהעיתונות הכתובה? ולמה ממש במקרה, במקביל הפכת לילד הפלא של ידיעות אחרונות?". הוא הוסיף: "זאת תמונה מאתר רשמי של המשטר האיראני לפני 5 שנים. ואתה לא רוצה שאני יספר לך איזה חבר בכיר מהמפלגה שלך ראיתי שם בפעם היחידה שהייתי בפוסיקט".

"וככל שאתה מקלל מתלהם ומתנהג באלימות במקום לענות על השאלה הפשוטה למה החרגת את איסור פרסום עישון בעיתונות הכתובה ובתמורה הפכת לכוכב ב"ידיעות", כך אתה יותר מוכיח את הטענה שנעשתה עסקה שלפי הסטנדרטים של הפרקליטות מהותה היא שוחד", צייץ נתניהו.‎

"תתרגל שעונים לך", כתב שמולי. "ילד חצוף ומפונק שחי על חשבון כולם. מישהו חייב כבר לשים גבול לרעל שאתה מפזר כל היום במסגרת ניסיונות ההברחה של אביך מהדין והכלא".